چین بانک بریس برای بیشتر وام های بد به عنوان coronavirus-آمار اقتصاد را کند می کند

افق از Lujiazui مالی منطقه در شانگهای چین است.

هکتور Retamal | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

بانک های چینی که تا کنون پدید آمده نسبتا صدمه ندیده به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس آمار اقتصاد در سراسر جهان — اما این تغییر می تواند در ماه های آینده. افزایش وام های بد در حال تنظیم فشار و حاشیه سود را کاهش می دهد گفت: تحلیلگران.

چین تنظیم کننده های مالی هشدار داد بیش از آخر هفته که بانک های تجاری می تواند تجربه یک جهش بزرگ در وام های بد در جهان به عنوان دومین اقتصاد را کند می کند.

صندوق بین المللی پول پیش بینی کرده است که رشد اقتصادی چین در سال 2020 خواهد متوسط به 1 ٪ از سال گذشته 6.1 درصد.

چین بانکداری و بیمه کمیسیون تنظیم مقررات گفت: برخی از بانک ها هنوز به اندازه کافی کنار تنظیم مقررات مربوط به پوشش به صورت بالقوه وام ضرر و زیان است. کنار گذاشتن حداقل مقدار بافر را تعیین سود در بانکداری بازگشت بیش از 350 میلیارد یوان ($50.08 میلیارد دلار) گفت: تنظیم کننده.

در چین بد یا غیر انجام وام به طور کلی اشاره به کسانی که با عقب افتاده بازپرداخت بیش از 90 روز است. اما برخی از بانک ها — گزارش خواست با تنظیم کننده — همچنین در نظر گرفتن وام های کوتاه مدت با دوره گذشته به عنوان وام های بد است.

تحلیلگران گفت: این آمار به سود به عنوان یک نتیجه از وام های بد می تواند ظهور در ماه های آینده با کوچکتر بانک ها انتظار می رود به احساس فشار بیشتر.

“با توجه به مختلف COVID-19 اقدامات امداد چینی بانکداری را به طور کامل اختصاص خطرات به سودآوری و کیفیت دارایی که ممکن است شروع به دلیلی در (نیمه دوم سال 2020) و 2021” تحلیل گران از اعتبار شرکت تحقیقات CreditSights نوشت: در یک شنبه گزارش.

Covid-19 رسمی نام coronavirus بیماری که برای اولین بار پدید آمده در چین قبل از گسترش در سراسر جهان.

“کوچک و متوسط موسسات مالی باقی می ماند بسیار آسیب پذیر تر از بزرگ های دولتی به بانک های تجاری با سراسر کشور فرانچایز خواهد شد و به احتمال زیاد تحمل فشار احتمالی حساب” آنها اضافه شده است.

بانک های کوچک تر بیشتر آسیب پذیر

یک گزارش منتشر شده در این هفته توسط Fitch Bohua — چینی داخلی اوراق قرضه آژانس رتبه بندی متعلق به فیچ رتبه — پیش بینی شده است که شهر بانک های تجاری خواهد تجربه بزرگتر پرش در وام های بد در این سال نسبت به همسالان خود بزرگتر که متعلق به دولت وام دهندگان و سهامی بانک ها.

آژانس مشخص شده مسیر از وام های بد در میان رده های مختلف از بانک ها تحت سه سناریو.

در آن بدترین سناریو که در آن رشد اقتصادی چین کاهش می یابد و به 1 درصد در سال جاری نسبت وام های بد در میان شهر بانک های تجاری را افزایش می دهد توسط 3.44 درصد Fitch Bohua گفت. که بیش از پرش از 2.62 درصد در سهامی بانک ها و 1.92 درصد در میان دولتی وام دهندگان با توجه به گزارش.

ضعف نسبی بانک های کوچکتر است به همین دلیل دولت چین معرفی کرده است اقدامات هدفمند در کمک به آنها تحلیلگران در CreditSights گفت. این اقدامات عبارتند از کسانی که با هدف کاهش هزینه های بودجه و پشتیبانی برای دوباره پر کردن سرمایه آنها گفت.

در ضمن بزرگتر بانک ها باید منابع را به مقاومت در برابر مقدار بزرگتر افزایش در وام های بد, با توجه به تحقیقات شرکت است.

فرصت برای سرمایه گذاران

حتی اگر سودآوری خواهد شد به احتمال زیاد صدمه دیده در کوتاه مدت نرخ بهره که در حال صعود و بهبود در تقاضا برای وام باید حمایت بانک های چینی’ حاشیه رفتن به جلو با توجه به مورگان استنلی در گزارش بیش از آخر هفته.

که در بازگشت از یک بهبود کلی در اقتصاد چین ، در سه ماهه منتهی به ژوئن 30, چین گزارش 3.2% در سال بیش از سال رشد اقتصادی — معکوس 6.8% انقباض در سه ماهه قبلی است.

تحلیلگران مورگان استنلی گفت: آنها انتظار دارند که بازار به دنبال فراتر از آن فوری آمار به سود رشد و تمرکز بر درآمد آینده چشم انداز به جای.

سهام بانک های چینی دچار این سال با FTSE چین 600 بانک Index — کدام آهنگ زیادی – و اواسط کلاه بانک های ذکر شده در سرزمین اصلی چین مبادلات — کاهش 10.9 درصدی تا کنون در این سال با توجه به Refinitiv داده است.

مورگان استنلی گفت: هر گونه کوتاه مدت ضعف در قیمت سهم خواهد سرمایه گذاران ارائه یک نقطه ورود به بانک های چینی مانند چین بازرگانان بانک و پینگ یک بانک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>