چین می نویسد خاموش 108 مرگ و میر در هوبئی با استناد به دو خطای شمارش در استان

مشاهده ووهان Keting در ووهان مرکزی چین هوبئی. ووهان در مرکز چین هوبئی استان آغاز شده تبدیل سه موجود در سالن از جمله سالن ورزشی و نمایشگاه مرکز به بیمارستان برای دریافت بيماران مبتلا رمان coronavirus (2019-nCoV) به مرکزی برای کنترل اپیدمی گفت: اواخر وقت روز دوشنبه.

گتی ایماژ

پکن — چین کمیسیون بهداشت گفت: جمعه آن را حذف 108 مرگ و میر ناشی از این رقم کل با توجه به دو حساب در هوبئی استان کانون جهانی شیوع کروناویروس.

ذات الریه-ویروس باعث کشته شدن در مجموع 1,380 مردم در سرزمین اصلی چین تا پایان روز شنبه این کمیسیون گفت: در آن زبان چینی روزانه گزارش آنلاین.

در پرانتز پس از مرگ, شمارش, این بیانیه اضافه شده در هر یک CNBC ترجمه: “از آنجا که از تکرار هوبئی استان آمار 108 هستند نوشته شده است.”

ملی کمیسیون بهداشت گزارش شده بود 1,367 تجمعی مرگ و میر که از نیمه شب دوشنبه پس هوبئی گزارش از 242 اضافی مرگ و میر ناشی از این ویروس در آن روز.

روز جمعه گزارش روز دوم در یک ردیف استان داده باعث شده است که تغییرات عمده در سراسر کشور شکل است. و آن را می افزاید: به شک و تردید بسیاری در مورد دقت و صحت داده ها. روز پنجشنبه یک مقام ارشد دولت گفت: با توجه به CNBC کاخ سفید می کند “باید اعتماد به نفس بالا در اطلاعات بیرون آمدن از چین” با توجه به تعداد coronavirus موارد است.

اوایل صبح پنجشنبه هوبئی را به کمیسیون بهداشت گزارش تعداد تازگی موارد تایید شده در استان حدود 60 میلیون نفر ضرب در نه برابر از 1,638 روز سه شنبه به 14,840 در روز چهارشنبه.

این افزایش در نتیجه هوبئی اضافه کردن جدید آن دسته از “بالینی تشخیص داده می شود” مورد به مورد تأیید دفعات مشاهده شده است. این انتصاب جدید بخشی از تلاش برای اجازه می دهد بیشتر بیماران برای رسیدن به همان سطح از درمان, این کمیسیون گفت: در بیانیه ای با توجه به CNBC ترجمه متن چینی.

نزدیک به 90% یا 13,332 از کسانی که به تازگی مورد تأیید کاهش یافت و به “بالینی تشخیص داده می شود” رده. این کمیسیون ذکر شماره 5 محاکمه اقدامات ملی در سطح ویروس پاسخ طرح است که به ذکر است که فقط برای هوبئی استان بالینی بیماری شامل موارد مشکوک که تابش اسکن نشان داد نشانه هایی از ذات الریه.

دادگاه اقدامات بودند هفته گذشته منتشر شد و معلوم نیست چرا هوبئی به طور ناگهانی تصمیم به پیاده سازی آنها را در روز پنج شنبه. روزانه تعداد جمعه منتشر شد نشان داد 4,823 به تازگی تایید موارد با 3,095 افتادن به بالینی تشخیص داده رده است.

پکن می لرزد استانی رهبری

این انحرافات در هوبئی ارقام آمده در میان گزارش از overworked محلی کادر پزشکی ناکافی بهداشت و درمان-مراقبت از شرایط و shakeup در دولت منطقه ای.

روز سه شنبه معاون مدیر ملی کمیسیون بهداشت وانگ Hesheng شد حزب وزیر و مدیر هوبئی استان کمیسیون بهداشت.

روز چهارشنبه رئیس جمهور چین خواستار مصمم تلاش از تمام سطوح دولت برای غلبه بر ویروس ” گسترش با توجه به وزارت امور خارجه گزارش های رسانه ها. او در سخنرانی خود در نشست کمیته دائمی از دفتر سیاسی حزب کمونیست چین (CPC) کمیته مرکزی.

اواخر روز پنجشنبه بیشتر تغییرات سیاسی اعلام شد. مقامات شانگهای گفت: شهردار یانگ یونگ را جایگزین جیانگ Chaoliang به عنوان حزب از هوبئی استان است که این حزب از جینان استان شاندونگ وانگ Zhonglin را جایگزین Ma Guoqiang به عنوان حزب از ووهان شهرداری.

که مقامات روز پنجشنبه گفت که افزایش موارد تایید شده در چین نباید مشخص می شود به عنوان یک “سنبله.” قبلا در این هفته از مقامات این سازمان نیز گفت: طبیعی است برای تغییر چگونه موارد تعریف شده است.

CNBC برکلی لاولیس جونیور و ویلیام Feuer کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>