چین نمی خواهد با استفاده از ارز خود را ‘به شدت’ حتی به عنوان تنش با آمریکا تا سطح شیب دار, مورگان استنلی می گوید

رئیس جمهور چین شی جینپینگ و رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حضور در مراسم استقبال در سالن بزرگ مردم در پکن در نوامبر. 9, 2017.

نیکولاس Asfouri | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

چین بعید است به استفاده از ارز خود را به شدت به عنوان یک ابزار در برابر آمریکا حتی اگر تنش ادامه به سطح شیب دار بالا بین دو غول اقتصادی مورگان استنلی اقتصاددان ارشد گفت: CNBC.

“من فکر می کنم وجود دارد روند دیگری که در حال ظهور است … چین نمی خواهند پول خود را به بود که فرار و یا دیده می شود به عنوان یک ارز است که دیده نمی شود به اندازه کافی پایدار به مدت طولانی محل برگزاری عنوان یک ارز ذخیره” مورگان استنلی را Chetan Ahya گفت CNBC در روز پنج شنبه. دلار ایالات متحده در حال حاضر ارز ذخیره جهان است اما پکن شده است هل دادن برای استفاده بیشتر از یوان چین در سطح بین المللی.

ضعیف تر یوان قبلا یک منبع کلیدی از مشاجره بین ایالات متحده و چین با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متهم پکن از عمد اجازه دادن به آن ارز اسلاید پایین تر است. ضعیف تر یوان باعث می شود صادرات چین جذاب تر به آنها یک مزیت رقابتی در بازارهای بین المللی برخی از کارشناسان استدلال می کنند.

در سال گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با برچسب چین به عنوان یک ارز کنترل پس از پکن اجازه یوان به تضعیف به 7 برابر دلار نزدیک تماشا سطح روانی — برای اولین بار در 11 سال است.

خشکی یوان آخرین معاملات در 6.9868 در برابر دلار در روز پنج شنبه صبح و دریایی یوان بود که در 6.9872 – هر دو تقویت از ضعیف ترین سطح در اطراف 7.17 است.

پکن نمی خواهد با استفاده از ارز خود را ‘به شدت’

روابط بین ایالات متحده و چین بوده است وخیم تر شدن در ماه های اخیر بیش از coronavirus همه گیر و همچنین پکن تحمیل امنیت ملی قانون در هنگ کنگ. رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه گفت او یک فرمان اجرایی را امضا پایان درمان ترجیحی که دلار هنگ کنگ دریافت شده است. چین قول داده است به مقابله به مثل در برابر آن حرکت می کند.

روز چهارشنبه وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo گفت: واشنگتن به اعمال محدودیت های ویزا در چین شرکت های فن آوری.

Ahya افزود: “چین خواهد شد و ما فکر می کنم نمی شود با استفاده از ارز خود را به شدت حتی اگر وجود دارد به دور جدید تجارت تنش های در حال ظهور. ما فکر می کنم آنها را بیشتر متمرکز در زمینه جغرافیای سیاسی تحولات در تلاش برای نگه داشتن آن را با ثبات تر به طوری که می توان آن را به عنوان یک ذخیره ارزش ارز که در آن مردم ترغیب به دارایی های چینی.”

چین ساخته شده است برخی از گام های بین المللی در استفاده از یوان به عنوان دارایی های چینی به طور فزاینده ای در بازارهای جهانی معامله — که منجر به خارجی ها بیشتر نیاز به تجارت در یوان.

چینی A-سهام — کسانی که داد و ستد در سرزمین اصلی چین را شامل شده است در MSCI جهانی و منطقه ای شاخص. A-سهام و همچنین چینی اوراق قرضه در بلومبرگ بارکلیز شاخص در حال داد و ستد یوان.

در واقع گلدمن ساکس پیش بینی کرد که یوان را تقویت خواهد کرد به 6.70 هر دلار آمریکا در 12 ماه آینده به اقتصاد داخلی می بیند قوی دوباره بجای اول برگشتن از coronavirus شوک.

در گزارش هفته گذشته سرمایه گذاری بانک نوشت که سرمایه گذاران ممکن است نگاه به گذشته کوتاه مدت “سر و صدا” اطراف ارتباط تنش بین دو کشور.

“اول بازارهای مالی ممکن است به طور فزاینده ای به دنبال از طریق یک وانت در کوتاه مدت سر و صدا در اطراف و روابط دو جانبه به دلیل رای گیری نقاط داده ها به شانس بالاتری از گردش مالی در سال آینده است که می تواند بر سیاست خارجی ایالات متحده اهداف و تاکتیک” را نوشت.

“دوم داخلی چین مبانی نگاه به طور فزاینده ای جامد: رشد همچنان محکم ویروس گزارش شده است که تحت کنترل مازاد تجاری گسترش یافته است و هر دو بازارهای سهام و نرخ بهره در حال حرکت بالاتر” اضافه گلدمن گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>