با توسعه کمربند و جاده ابتکار لهستان خواهد بود قادر به صادرات محصولات غذایی آن به چین از طریق راه آهن با توجه به لهستانی, دولت, راه آهن حمل بار. عکس Jaap graham bowes/رادیو فردا از طریق گتی) (همشهری/ از طریق گتی ایماژ)

Jaap Graham Bowes | ایسنا | گتی ایماژ

چین می تواند در پیدا کردن خود نیاز به نوشتن کردن وام های بزرگ به عنوان کشورهایی که مدیون پکن پول خود را تحت پروژه عظیم زیربنایی مبارزه با نصب بدهی در coronavirus خرید اینترنتی تحلیلگران می گویند.

چین ماموت زیرساخت های سرمایه گذاری طرح — همچنین به عنوان شناخته شده کمربند و جاده ابتکار (BRI) — بسیار بحث برانگیز و به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار, بئب بسیاری از کشورهای با بدهی.

این یک پروژه بلند پروازانه است که با هدف ایجاد یک شبکه پیچیده ای از راه آهن و جاده و مسیرهای دریایی از چین به آسیای مرکزی و آفریقا و اروپا. همچنین با هدف تقویت تجارت است. چینی موسسات مالی را ارائه صدها میلیارد در بودجه به کشورهای درگیر در BRI پروژه ها.

“بسیاری از کشورهای تحت BRI ابتکار وام گرفته اند به شدت از چین به سرمایه گذاری در پروژه های جدید اما همه گیر است و اخلال در اقتصاد و پیچیده طرح بازپرداخت” Kaho یو ارشد آسیا و تحلیلگر در Verisk Maplecroft گفت CNBC.

Coronavirus همه گیر شده است به بیش از 180 مناطق و کشورهای جهان و آلوده بیش از 4.1 میلیون نفر تا کنون با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. حداقل 282,694 مرگ و میر مربوط به Covid-19 گزارش شده است پس از آن برای اولین بار پدید آمده در اواخر سال گذشته در چین است.

چند عمده BRI پروژه ها — از جمله کسانی که در اندونزی و مالزی کامبوج و سریلانکا و پاکستان باید متوقف شده است با مستندات به گفته سیمون لئونگ یک بانکداری و امور مالی شریک در قانون شرکت بیکر و مکنزی.

شیوع این بیماری نیز منجر به اختلال در BRI پروژه ها که اغلب به شدت بستگی به کار و لوازم — اما هر دو مانع از رسیدن به سایت به عنوان یک نتیجه از مستندات لئونگ اشاره کرد.

“کاهش درآمد صادرات, همراه با افزایش داخلی صرف به عنوان یک نتیجه از شیوع منجر به کاهش ارزش ارز محلی و به نوبه خود تحت تاثیر قرار توانایی وام گیرندگان برای دیدار با فارکس را گرانتر بدهی با توجه به بانک های چینی گفت:” لئونگ با اشاره به افزایش هزینه در شرایط بسته های محرک. کمتر تقاضا برای یک کشور کالا به طور معمول نیز به معنی کمتر تقاضا برای ارز خود باعث آن را به تضعیف است.

که همه تحت تاثیر توانایی کشورهای بدهکار به بازپرداخت بدهی های خود با دلار را گرانتر وام از چین است.

بیش از 130 کشور تحت BRI ابتکار با توجه به Beijing-بر اساس تحقیقات شرکت کمربند سبز و جاده ابتکار مرکز. بسیاری از این کشورها در اروپا و آفریقا و آسیای مرکزی است.

با توجه به یو کشورهای کم درآمد تحت کمربند و جاده در حال حاضر درخواست چین برای تسکین بدهی. که می تواند در قالب منافع چشم پوشی گسترش دوره های پرداخت و یا به حالت تعلیق در پرداخت در مجموع در میان مدت.

پاکستان و سریلانکا می تواند در میان بدترین و ممکن است قادر به خدمات خود را به طور کلی بدهی های این سال به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر به گفته تحلیلگران.

داد و ستد کالا تجارت

کشور نیز امضا شده و به اصطلاح “معاملات داد و ستد کالا” با چین و آنها “در حتی یک موقعیت دشوار” یو گفت.

برخی از وام های چینی هستند گزارش را گرانتر بشکه نفت — عمل بانک جهانی پرچم به عنوان مات زیرا آنها درست مقدار پرداخت.

“پس از همه گیر آمار قیمت نفت آنها را به تولید بیشتر نفت به بازپرداخت وام. با این حال همه گیر نیز مختل انواع فعالیت های صنعتی ساخت آن غیر ممکن است برای این کشورها برای دیدار با نیاز تولید سطح” یو گفت. “به عنوان یک نتیجه, شرکت های چینی, به احتمال زیاد خواهد دست کنترل بر سرمایه گذاری مشترک و یا بازپرداخت توسط دارایی.”

وجود دارد, اما یک رشد احتمال که چینی دهندگان را مجبور خواهد کرد به گسترده تر بخشش بدهی ها با توجه به نیروی majeure بند یا ترتیبات دیگر.

واحد اطلاعات اقتصادی

چین تا به حال سابقه مصرف بیش از دارایی ها در زمانی که کشور نمی تواند به بازپرداخت وام خود را. یکی از مشخصات بالا مثال سریلانکا که تا به حال به دست بیش از یک استراتژیک بندر به پکن در سال 2017, بعد از آن را نمی تواند پرداخت کردن بدهی خود را به شرکت های چینی.

چین وام به کشورها شده اند کفن در پنهان کاری بر اساس گزارش با پکن اغلب خواستار بخش عمومی دارایی به عنوان وثیقه. بین سال های 2000 و 2017, دیگر بدهی های کشورهای بدهکار به چین افزایش یافت, ده برابر, بر اساس یک مطالعه در سال گذشته است.

‘فشار’ به نوشتن کردن وام

چین خواهد بود “تحت فشار” به گسترش آن وام و یا حتی نوشتن آنها با توجه به تحقیقات شرکت واحد اطلاعات اقتصادی. آن را در حال حاضر “نشان داد برخی از تمایل به ارائه بدهی برنامه های امداد رسانی به برخی از کشورهای کم درآمد گفت: EIU.

“وجود دارد اما رشد احتمال که چینی دهندگان را مجبور خواهد کرد به گسترده تر بخشش بدهی ها با توجه به نیروی majeure بند یا سایر ترتیبات” این EIU گفت. یک نیروی majeure رویداد زمانی رخ می دهد که پیش بینی نشده شرایط — مانند فجایع طبیعی و یا در این مورد یک بیماری همه گیر — جلوگیری از یکی از طرفین از انجام قرارداد خود را وظایف absolving آنها را از مجازات است.

“گسترده بدهی نوشتن آف می تواند تولید یک بازخورد منفی چرخه که دلسرد آینده چینی فعالیت های وام دهی بیش از باقی مانده از سال 2020 (و به 2021),” تحقیق شرکت گفت.

بسیاری از وام انجام می شود از طریق دو سیاست بانک — بانک توسعه چین و بانک صادرات و واردات چین که هر دو “نزدیک” به دولت چین گفت: بیکر و مکنزی لئونگ.

“آن دسته از بانک ها لذت بردن از دولت حمایت و پشتیبانی و در نتیجه بدهی renegotiations ممکن است شامل گفت و گو با” او گفت:.

از همه مهمتر چین خواهد بود انگیزه برای نوشتن بدهی با توجه به ترجمه اهمیت به چین — و آن را به انجام این کار به خصوص برای پروژه های که “استراتژیک” گفت: Homin لی آسیا ماکرو استراتژیست در سوئیس بانک های خصوصی Lombard Odier.

“مشکلات بدهی های خود را بسیار منحصر به فرد به ویژه از چین استراتژیک ریسک در بسیاری از پروژه های فراملی و همچنین منافع اقتصادی در تضمین موفقیت طولانی مدت از این برنامه گفت:” CNBC در ایمیل.

Back صفحه اصلی بانک های چینی در حال حاضر در حال آماده شدن برای رشد توده ای از وام های بد به عنوان مصرف کنندگان و شرکت ها به طور یکسان رنج می برند فشار از بیماری همه گیر. در اوایل سال جاری بانک مرکزی چین گفت: دولت وام دهندگان را مجبور به تحمل سطوح بالاتر از وام های بد برای حمایت از شرکت های آسیب دیده از coronavirus.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de