چین معاملات با تحریم های ایالات متحده بیش اویغوری مسلمانان

به گزارش ایسنا ، تد کروز (R-TX) طول می کشد سوال از خبرنگاران در ژانویه 29, 2020 در واشنگتن, DC.

ساموئل کروم | گتی ایماژ

چین اعلام کرد تحریم ها علیه مقامات ایالات متحده از جمله دو سناتور روز دوشنبه در اقدامی تلافی جویانه در برابر تحریم واشنگتن علیه ارشد مقامات چینی بیش از پکن درمان اقلیت مسلمانان اویغوری.

چینی وزارت امور خارجه سخنگوی Hua Chunying فاش آنچه که او به نام “مربوط به تحریم” علیه ایالات متحده سناتور تد کروز و مارکو روبیو نماینده ایالات متحده کریس اسمیت سفیر زیادی برای آزادی بین المللی مذهبی سام براون بک و کنگره-اجرایی کمیسیون در چین است.

کمیسیون نظارت بر حقوق بشر و توسعه حاکمیت قانون در چین و ارائه گزارش سالانه به
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و کنگره است.

“این اقدامات ایالات متحده آمریکا به طور جدی دخالت چین در امور داخلی به طور جدی نقض هنجارهای اساسی روابط بین المللی و به طور جدی آسیب چین-روابط ایالات متحده” او به خبرنگاران گفت: در طول یک جلسه توجیهی روزانه.

“چین را بیشتر پاسخ بر اساس چگونگی وضعیت توسعه.”

هوآ نداد در چه تحریم ها مستلزم اما واشنگتن علیه اقدامات مقامات چینی از جمله حزب کمونیست از مشکل منطقه غربی سین کیانگ شامل انجماد دارایی های ایالات متحده آمریکا سفر و منع آمریکایی را از انجام کسب و کار با آنها.

U. N. کارشناسان و فعالان می گویند حداقل یک میلیون قومی Uighurs و دیگر مسلمانان برگزار می شود در مراکز بازداشت در سین کیانگ. چین توصیف آنها به عنوان مراکز آموزشی کمک به تمبر از تروریسم و افراط گرایی و به مردم مهارت های جدید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>