ظروف نشسته در Yangshan در بندر شانگهای چین, Aug. 6, 2019.

Aly آهنگ | ایسنا

ایالات متحده دهکدهای از دست داد 3.7 میلیون شغل از سال 2001 به دلیل تعادل تجارت با چین با بسیاری از آسیب انجام می شود به ساخت و تولید, با توجه به گزارش منتشر شده در پنج شنبه.

به عنوان کسری بودجه همچنان ادامه دارد و تورم, کارگران آمریکایی رنج می برد با توجه به سیاست های اقتصادی موسسه حزبی فکر می کنم تانک در واشنگتن به طور کلی در نظر گرفته می شود به سمت چپ متمایل.

در میان این مطالعه یافته ها: برخی از 1.7 میلیون شغل ناپدید شده اند پس از آغاز بحران مالی در سال 2008; از کل تلفات 2.8 میلیون دلار یا حدود سه چهارم از تولید و کسری بودجه همچنان به رشد با اشتغال آمار مصرف در تمام 50 ایالت و حتی به عنوان اشتغال بخش غیرکشاورزی باید به رشد خود ادامه داد.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که بسته شدن شکاف یک اولویت دولت او.

در امتداد آن خطوط او برقرار میلیاردها تعرفه هر چند تنش ها میان دو طرف کاسته تا حدودی زیر یک توافق در یک مرحله-یک معامله.

این گزارش به نقل از عوامل مختلف استفاده می شود برای محاسبه زیان کار است.

یکی از مسائل مربوط به آن اشاره می کند این است که ورود چین به سازمان تجارت جهانی, یک حرکت است که قرار بود برای افزایش صادرات ایالات متحده به چین اما در عوض منجر به سیل ریخته کالا و موجی از برون سپاری است که آمار تولید و تکنولوژی به خصوص سخت است. نویسندگان نیز انتقادی از چین حرکت قبلی به کاهش ارزش ارز خود را, که به نفع صادرات است.

“ما از دست داده ایم نزدیک به پنج میلیون نفر تولید شغل در 20 سال گذشته. حداقل نیمی از این کار ضرر و زیان هستند توضیح داد: این رشد در چین تجارت کسری گفت:” رابرت اسکات مدیر تجارت و تولید تحقیقات سیاست در EPI. اسکات گفت: نتایج حاصل شده اند “ویرانگر برای خیابان اصلی امریکا است.”

نویسندگان این گزارش گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن درست بود در رفتن بعد از چین در ایران گفت: تلاش ها باید تقویت شود.

با وجود تعرفه ها و تاکید بر تغییر تعادل ایالات متحده هنوز هم تا به حال $320.8 میلیارد دلار کسری بودجه چین در سال 2019. اما این کاهش شدید از 2018 دیدم که یک رکورد $419.5 میلیارد کسری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im