چین درآمد گردشگری قطره تقریبا 60% در اولین تعطیلات بزرگ پس از شیوع کروناویروس

مقامات چینی برداشته بیش از دو ماه ممنوعیت سفر عازم ناحیه دور دست از شهر که در آن همه گیر جهانی اول پدید آمده است.

Hecto Retamal | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

میلیون ها نفر از مردم چین را در خود حفظ هزینه های پایین در طول تعطیلات بزرگ در چین از شیوع کروناویروس.

در طول روز کارگر تعطیل زد که ممکن است از 1 تا 5 در این سال چین با ثبت 115 میلیون توریست سفر در داخل کشور raking در درآمد گردشگری از 47.56 میلیارد یوان ($6.79 میلیارد دلار) بر اساس گزارش وزارت فرهنگ و گردشگری.

که 59.58% رکود از 117.67 میلیارد یوان ثبت شده برای سال گذشته روز کارگر تعطیل بود که یک روز کوتاه تر و فرار از مارس 1 تا 4 با توجه به ارقام اعلام شده توسط وزارت. در سال گذشته در کشور ثبت شده 195 میلیون بازدیدکننده داشته است.

در حالی که به طور کلی آمار و ارقام سقوط کوتاه از 2019, سفر آنلاین سایت رزرو Ctrip گفت: اجاره اتومبیل رزرو افزایش یافت 10 ٪ از سال گذشته است. شانگهای استان سیچوان سرمایه چنگدو و ثانیا شهر در جزیره هاینان در میان سه محبوب ترین مقصد با توجه به Ctrip.

رسما به نام Covid-19 بیماری برای اولین بار پدید آمده در اواخر سال گذشته در شهر ووهان قبل از پخش در سراسر کشور و سایر نقاط جهان در جهانی همه گیر. این ویروس به کشته شدن بیش از 4,600 مردم در چین و بیش از 252,700 در خارج از کشور با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز آخرین اطلاعات.

به منظور کنترل شیوع بیش از نیمی از چین تمدید قمری تعطیلات سال جدید خاموش کردن حداقل یک هفته قبل از اجازه می دهد کسب و کار برای بازگشایی به تدریج. شهر پکن به حال برخی از مهمترین اقدامات سختگیرانه از جمله نیاز به مسافران از دیگر نقاط کشور به خود قرنطینه برای 14 روز پس از ورود حتی به عنوان گسترش ویروس متوقف شده در داخل کشور.

فقط یک روز یا بیشتر قبل از زایمان بعد تعطیلات شروع این شهر لغو self-قرنطینه سیاست برای بسیاری از مسافران است.

شهر ممنوعه کاخ موزه نیز بازگشایی شد به بازدید کنندگان در مارس 1 پس از بسته شدن در اواخر ماه ژانویه با توجه به کوروناویروس. موزه دریافت حدود 5 ، 000 بازدید کننده در روز در طول پنج روز تعطیلی با توجه به رسانه های دولتی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر