چین گفت: شهروندان برای خرید سهام افزایش بازار — ‘ما باید تغذیه…چین آن رسانه های دولتی’

استراتژیست می گویند دو عامل در حال کمک به پاها به بازار سهام جهانی را صبح روز دوشنبه افزایش – bullishness در مورد چین و این دیدگاه که بانک مرکزی خواهد backstop بازار.

یک صفحه اول سرمقاله در دولتی چین اوراق بهادار مجله گرفتن اعتبار برای دامن زدن به رشد قوی در بازار یک شبه که به شاخص های جهانی سهام. شانگهای سهام شروع به پریدن کرد 5.7% پس از انتشار گفت: سرمایه گذاران باید نگاه رو به جلو به “ثروت اثر از بازار سرمایه” و چشم انداز برای یک “سالم بازار گاو نر.”

“ما باید این تغذیه به آب bull بازارهای چین است و دولت خود را رسانه ها” نوشته پیتر Boockvar رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در Bleakley گروه مشاوره.

سرمایه گذاران فردی به نظر می رسد نقش در آنچه به نظر می رسد به برخی از معامله گران به اصطلاح ذوب تا دوشنبه. CSI 300 شاخص شانگهای و شنژن ذکر شده سهام افزایش یافت و نزدیک به 6 درصد به مدت پنج سال ، هنگ کنگ سهام شروع به پریدن کرد 3.8%.

“وجود سابقه بسیار طولانی از سیاست گذاران با استفاده از رسانه ها به درایو تا بازار است. آن را همیشه پایان بسیار خوب” گفت: Mark Williams, رئیس آسیا اقتصاددان در اقتصاد سرمایه. “ما دیدیم که در سال 2015 دقیقا همان اظهارات پس از آن. آنها سعی کردند به فشار بازار بالاتر است. این کار را برای مدتی و سپس بازار فرو ریخت.”

ویلیامز گفت: سرمایه گذاران که stampeded به سرزمین اصلی بازار بودند به وضوح داده شده متهور.

“در حال حاضر آن را منطقی برای سرمایه گذاران به پرش به بازار به دلیل سیاست گذاران در حال گفتن آنها در بازار بالا خواهد رفت و این احتمالا برای مدتی گفت:” ویلیامز اضافه کردن آن را به احتمال زیاد به ناپایدار است.

اقتصاد چین در چهره بسیاری از موانع از جمله مسائل مربوط به تجارت با آمریکا و رشد اصطکاک به عنوان اقتصاد حرکت به جدا. اما در کوتاه مدت چشم انداز بهبود چین ریخته را به بازارهای دیگر افزایش ضریب اطمینان برای تجارت جهانی.

“اقتصاد شده است تندرست بعد از coronavirus” ویلیامز گفت. “من فکر می کنم چین انجام خواهد داد بهتر از بسیاری از جهان اما اقتصاد جهانی است در یک حالت بد است.”

Boockvar گفت: ممکن است برخی برای توجیه سود در بازار.

“بین المللی بازارهای سهام به طور چشمگیری underperformed بازار آمریکا طی 10 سال به علاوه” گفت: Boockvar. “شما نگاه کنید در شانگهای کامپوزیت و آن را هنوز هم بیش از 50 درصد از آن در سال 2007 به بالا. شما می توانید بحث در مورد سرمایه گذاران فردی … اما شاید آن را ممکن است شما شروع به گرفتن برخی از عقب.”

شانگهای را به دست آورید در بالای یک پرش از 5.8% در هفته گذشته. ژاپن Nikkei افزایش 1.8 درصدی در روز دوشنبه در حالی که کره جنوبی Kospi پرید 1.7%.

“شاید آن زمان برای آسیا که به نظر می رسد که کنترل این ویروس بهتر از آمریکا به بازارهای خود را گرفتن تا” Boockvar گفت.

روز جمعه چین شاخص مدیران خرید بخش خدمات دیدم بهترین پرش در یک دهه. چین در ماه ژوئن Caixin خدمات در آمد در 58.4 از 55 ماه پیش از آن. ژوئن هنگ کنگ شاخص مدیران خرید در 49.6 از 43.9 در ماه مه.

“چیزهای دیگر وجود دارد که در چین بیش از حد. اگر آنها می خواهند به بازارهای سهام آنها خواهیم بود. شما نیز تا به حال آن ها سوخت های کوتاه-پوشش” گفت: اندرو برنر ملی داد. برنر گفت: به عنوان او را تماشا عمل یک شبه آن را به نظر می رسد هراس از خرید.

حتی با افزایش ویروس موارد متحده سهام باز بالاتر پس از بازارهای سهام در سراسر جهان رسید با استرالیا یک استثنا است. آلمان داخ شد تا 1.6 درصد و FTSE شد تا 1.7%. شرکت های اروپایی در معرض چین مانند خودرو بالاتر است.

“من شروع به باور Covid مورد معکوس شاخص. بدتر از آن می شود بیشتر بازار می کند بهتر است به دلیل آن بیشتر به معنی تغذیه و محرک های مالی خواهد آمد به سمت بازارهای گفت:” برنر.

Boockvar گفت: بازار شده است مایکروسافت کردن این ویروس به دلیل محرک. “شما باید به جای تعجب اگر فدرال رزرو حتی خجالت بازار سهام است که در یک رکورد و اقتصاد در حال انجام است آنچه در آن انجام,” او گفت:.

به عنوان چین در بازار Bocom International را هائو هنگ CNBC گفت که شانگهای شکست از طریق کلید 850-روز بلند مدت در حال حرکت به طور متوسط.

“بازار همچنان به این باور است که بانک مرکزی را به سهولت بیشتر به عنوان دیده می شود توسط چین های اخیر اعتباری و پولی توسعه” گفت: هنگ. اما او افزود: “در چین گاو نر می آید به عنوان سریع به عنوان آن برگ است.

— CNBC Eustance هوانگ کمک به این داستان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>