چین می گوید انگلستان به احترام و موقعیت خود و جلوگیری از تداخل در هنگ کنگ

چین اصرار انگلستان برای جلوگیری از “دخالت” در هنگ کنگ امور پس از بوریس جانسون دولت به میلیون ها نفر از شهروندان این فرصت را به حرکت به بریتانیا.

نخست وزیر بوریس جانسون ساخته شده شهروندی ارائه توصیف جدید قانون امنیت به عنوان یک “روشن و جدی نقض” از معامله که دیدم هنگ کنگ عبور از بریتانیا به چین در سال 1997.

اما در روز پنج شنبه به سفارت چین در لندن گفت: انگلستان است که آن را “به شدت مخالف” پیشنهاد اجازه می دهد تا بیش از 2.9 میلیون دلار هنگ کنگ شهروندان که نگه ملی بریتانیا در خارج از کشور (BNO) گذرنامه به درخواست در انگلستان زندگی می کنند گفت: این امر می تواند یک نقض در قوانین بین المللی.

Officer pulls gun on Hong Kong protesters
افسر تساوی تفنگ در هنگ کنگ به معترضان

در بیانیه سخنگوی سفارت چین در بریتانیا گفت: “اگر بریتانیا جانبی باعث می شود یک طرفه تغییرات مربوطه عمل آن را نقض موقعیت خود را و تعهدات و همچنین قوانین بین المللی و هنجارهای اساسی حاکم بر روابط بین المللی.

“ما قویا مخالفت با این و حق را مسئول اقدامات است. ما مصرانه از انگلیسی سو به مشاهده عینی و نسبتا امنیت ملی قوانین برای هنگ کنگ احترام موضع چین و نگرانی خودداری از دخالت در هنگ کنگ امور در هر راه است.”

عصر روز چهارشنبه وزیر امور خارجه Dominic Raab بستری است که دولت قادر خواهد بود به زور به چین اجازه می دهد به کسانی که با BNO گذرنامه به حرکت به انگلستان است.

نظرات از سفارت چین می آیند استرالیا به عنوان نخست وزیر گفت که او نیز با توجه به ارائه یک پناهگاه امن برای کسانی که در هنگ کنگ.

بیشتر از چین

صحبت با خبرنگاران در روز پنج شنبه, اسکات موریسون گفت: “قانون اساسی و پادمان که در محل قرار داده شد با تحویل ما انتظار می رود به را تایید کرد. من فکر می کنم که بسیار مناسب موقعیت و بسیار سازگار موقعیت برای دولت است.

“ما با توجه به بسیار فعال و پیشنهادات وجود دارد که من خواسته بود به جلو آورده و چند هفته پیش.”

Hong Kong's last governor calls the new legislation "Orwellian" as dozens are arrested in protests against the law.
چین انگلستان تنش های مطرح شده توسط ‘Orwellian’ قانون

تنها چند ساعت پس از چین امنیت و قانون را به اثر در هنگ کنگ روز چهارشنبه پلیس شروع به ساخت دستگیری تحت قانون جدید است.

یک مرد بازداشت شد برای حمل یک پرچم است که به نام استقلال در حالی که یک زن نیز برگزار می شود برای حمل علامت تحمل همان پیام با یک پرچم.

کسانی که شکستن قانون می تواند در صورت زندگی در زندان رابه عنوان چین به دنبال سرکوب براندازی و secessionist فعالیت در منطقه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>