چین شیپور خاموشی blockchain تکنولوژی برای افزایش تامین مالی برای کسب و کار ضربه توسط ویروس

غول, حروف, خواندن کلمه “blockchain’ هستند نمایش داده شده در blockchain مرکز که با هدف تقویت شروع یو پی اس در تاریخ 7 فوریه سال 2018 در پایتخت لیتوانی ویلنیوس است.

Petras Malukas | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

پکن – به عنوان مقامات چینی عجله برای حمایت از کسب و کار در تلاش برای زنده ماندن اثر جدید coronavirus blockchain تکنولوژی نشان دادن پتانسیل خود را در یک کهنه تامین مالی سیستم.

پس از سال جدید قمری تعطیلات 87 چین مبتنی بر کسب و کار دریافت کرده اند بیش از 200 میلیون دلار وام از طریق یک مرزی خلبان blockchain سرمایه گذاری پلت فرم Xuan Changneng معاون مدیر از دولت ارز افشا در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز شنبه. او مشخص نیست یک تاریخ است.

تعطیلات, همچنین شناخته شده به عنوان بهار جشنواره تمدید شد سه روز به Feb. 2 در تلاش برای محدود کردن گسترش پنومونی زا ویروس است که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 1500 نفر است. بیش از نیمی از چین بیشتر تاخیر در خاموش کردن حداقل یک هفته و در بسیاری از نقاط کشور هنوز هم به دور از عامل به طور معمول.

“(با توجه به تاثیر ویروس) که اثرات منفی قبلی نقاط درد مانند عدم اعتماد در کسب و کار تایید ناکارآمدی و عدم اشتراک گذاری اطلاعات و دشواری به موقع نظارت شده اند بیشتر تقویت” هنری Ma, مدیر ارشد فناوری اطلاعات در Tencent به حمایت از وام دهنده آنلاین WeBank گفت: با توجه به CNBC ترجمه از زبان چینی بیانیه.

“مرزی مالی blockchain خدمات پلت فرم می تواند نقش بزرگتری بازی و کمک به کوچک و متوسط اندازه شرکت بهبود کارایی و راحتی گرفتن صادرات تامین مالی تجارت و دیگر مالی و اعتباری پشتیبانی” Ma گفت.

خصوصی-اجرای کسب و کار کوچک در میان سخت ترین ضربه توسط ویروس’ اختلالات. در چند هفته گذشته مرکزی و دولت های محلی ساخته شده اند سراسیمگی از اطلاعیه ها به حمایت از این کسب و کارهای کوچک است که کمک به بیش از نیمی از ملی رشد اقتصادی و اشتغال است.

آن را یک گام از دولت ملی تلاش های چند سال اخیر — به سعی کنید برای بهبود بخش خصوصی اجرا کسب و کار دسترسی به تامین مالی در یک کشور تحت سلطه سیستم با تاسیس نمره اعتباری سوابق و اولویت برای دولت اجرا شرکت.

از ظهر روز جمعه بانک ها و موسسات مالی عرضه شده اند بیش از 537 میلیارد یوان ($76.9 میلیارد دلار اعتبار برای مبارزه با ویروس Tao Liang معاون چین بانکداری و بیمه کمیسیون تنظیم مقررات گفت: صبح روز شنبه در همان کنفرانس مطبوعاتی در پکن.

Blockchain است همان فن آوری در پشت cryptocurrencies مانند بیت کوین. تجارت دیجیتال ارزهای رسمی ممنوع در چین اما این کشور شده است به سرعت در حال فشار دادن به جلو با توسعه blockchain. در ماه اکتبر رئیس جمهور چین با تاکید بر نیاز این کشور برای تبدیل شدن به یک رهبر در فن آوری است.

در تئوری یک blockchain مبتنی بر سیستم اجازه می دهد تا به کاربران برای ایجاد یک رکورد دائم از اسناد کلیدی است که به راحتی در دسترس است. این وام دهندگان اساس اعتماد و اجازه می دهد تا آنها را به سرعت ارزیابی چقدر پول آنها می توانند با خیال راحت وام کسی. چینی پلت فرم خلبان رسانه های دولتی گزارش می توانید آن را فقط یک روز برای درخواست و دریافت یک وام بر روی آن. در مقابل سنتی برنامه های کاربردی وام در چین می تواند روز یا هفته.

WeBank Ma همچنین اشاره کرد که با blockchain تنظیم کننده بهتر می تواند مورد مداقه قرار دادن معاملات و پاسخ سریع تر به تقلب و یا خطرات.

چین تنظیم کننده ارز خارجی راه اندازی شد “مرزی سرمایه گذاری blockchain خدمات پلت فرم خلبان” در مارس 2019. از Feb. 3 آن را به حال پردازش $15.9 میلیارد دلار وام به حدود 2,500 کسب و کار سه چهارم از آن بودند و متوسط mid-sized enterprises, Xuan گفت. وی با اشاره به بیش از 170 شرکت ها بانک ها باید پیوست همراه با 22 استان, مناطق خودمختار و شهرداری ها.

علاوه بر ایجاد اعتماد blockchain اجازه می دهد تا برای سریع تبادل ارزهای مختلف است. چینی پلت فرم است که در حال حاضر دست زدن به ارزهای خارجی و Xuan اشاره کرد در روز شنبه که پس از هوبئی استان پیوست پلت فرم در ماه ژانویه, خارجی, کسب و کار واقع می تواند وجود بهره مندی از بهره وری بیشتر در زمینه هایی مانند تجارت صادرات تامین مالی است.

الکس یانگ مدیر عامل شرکت blockchain شرکت توسعه V. سیستم اشاره کرد که blockchain سیستم اجرا شده در اینجا این است که یک بسته که در آن یک نهاد حفظ کنترل. که حذف برخی از ویژگی های از موانع است که منبع باز “عمومی” و “غیر متمرکز” مالی blockchain سیستم های چهره در دستیابی به همان هدف او گفت: با توجه به CNBC ترجمه او ماندارین-زبان سخنان.

هنوز یانگ اشاره کرد که “اگر وجود دارد بیشتر و برنامه های بیشتر و بیشتر موسسات مالی توجه و سپس آن را خوب خواهد بود برای توسعه blockchain.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>