چین سهام افزایش به پکن می گوید سرگیری کار این است که به سرعت تا

سهام در آسیا مخلوط شد روز جمعه به عنوان نگرانی درنگ بیش از تاثیر اقتصادی مداوم شیوع کروناویروس.

در سرزمین اصلی چین سهام شروع به پریدن کرد در روز است. شنژن جزء بود تا 1.05% به 11,629.70 در حالی که شنزن کامپوزیت پرید 1.125% به 1,907.35. شانگهای کامپوزیت رز 0.31% به حدود 3,039.67.

چین وزارت بازرگانی گفت: از سرگیری کار شده است به سرعت در حال افزایش در عمده تجارت خارجی استانها مانند گوانگدونگ و جیانگسو. گوانگدونگ بالا بود منبع از چین صادرات تا کنون در سال 2019 به دنبال آن به منظور جیانگ سو ژجیانگ و شانگهای و شاندونگ با توجه به داده های رسمی از طریق وزش اطلاعات است.

در جای دیگر سهام در کره جنوبی منجر ضرر و زیان در میان بازارهای عمده در منطقه با Kospi سقوط 1.49% به 2,162.84 به عنوان سهام SK Hynix کاهش یافته است 0.96%. تراشه ساز گفت: 800 نفر از کارگران خود را تا به حال قرنطینه خود را پس از یک کارآموز داشت تا به حال در تماس با یک ویروس بیمار با توجه به انتخاب.

در روز پنج شنبه این کشور گزارش اول خود را coronavirus مرگ است. تعداد موارد تایید شده در کره جنوبی نیز به شدت افزایش یافته و در روزهای اخیر با این کشور در حال حاضر با داشتن یکی از بالاترین تعداد موارد خارج از سرزمین اصلی چین است.

هانگ سنگ در هنگ کنگ شاخص 1.1 درصد به عنوان نرخ نهایی آن ساعت از معاملات با سهام کنگلومرا پینگ بیمه ریختن 0.93% پس از انتشار از درآمد خود را در روز پنج شنبه برای سال منتهی به دسامبر. 31, 2019.

در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن بسته 0.39% پایین تر در 23,386.74 به عنوان سهام شاخص سنگین وزن و کنگلومرا SoftBank گروه به دست آورد 2.4%. این شاخص Topix به پایان رسید آن روز معاملاتی تا حد زیادی در 1,674.

در ضمن سهام در استرالیا کمتر بود با S&P/ASX 200 پایین 0.33% به 7,139 به عنوان سهام Wesfarmers کاهش یافته است 1.96%.

به طور کلی MSCI Asia سابق ژاپن شاخص 0.92% پایین تر است.

در اخبار شرکت, سهام عمده تولید کننده قرارداد و آی فون ساز Hon Hai Precision Industry بهتر شناخته شده به عنوان Foxconn در مورد سقوط 1.33% در روز جمعه. این شرکت روز پنجشنبه گفت این است که با احتیاط شروع مجدد تولید در اصلی آن گیاهان در چین و هشدار داد درآمد خواهد بود صدمه دیده توسط ویروس با توجه به انتخاب.

بازار در هند بسته شد در روز جمعه برای یک روز تعطیل است.

سرمایه گذاران همچنان به سازمان دیده بان برای تحولات در حال انجام coronavirus — همچنین به عنوان شناخته شده COVID-19 — شیوع, با سازمان جهانی بهداشت مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفتن با خبرنگاران در روز پنج شنبه که تعداد کم موارد خارج از چین “ممکن است باقی بماند برای مدت طولانی.”

“اضطراب بیش از پتانسیل COVID-19 شیوع خارج از چین است که در حال حاضر در حال ظهور به عنوان یک نگرانی رو به رشد برای سرمایه گذاران میان اخبار از افزایش عفونت شماره در خارج از چین در حالی که یک تغییر در ویروس تشخیصی در چین همراه با گزارش ها از افزایش تعداد عفونت در پکن نیست کمک به خلق و خوی یا” رودریگو Catril ارشد خارجی استراتژیست ارز در بانک ملی استرالیا نوشت: در یک جمعه توجه داشته باشید.

ANZ اقتصاددان ارشد ریچارد Yetsenga گفت CNBC “و نشانه” در روز جمعه که “شوک” برای رشد اقتصادی و فعالیت های کسب و کار از ویروس باید “در نهایت محدود می شود.” این به بانک ها و تنظیم کننده ها و کسب و کار یک “انگیزه” به سعی کنید برای صاف کردن از طریق فرایند است.

“این فقط به نظر می رسد به من که آنچه که ما می توانید ببینید که در سراسر منطقه است که همه به کار گرفته بسیار maturely و من فکر می کنم که بسیار خوب نشانه” گفت: Yetsenga که همچنین رئیس تحقیقات در ANZ.

ارز و نفت

شاخص دلار که بیانگر ارزش آن در برابر سبد ارزهای گذشته در 99.835 بعد از دیدن پایین در حدود 99.5 دیروز.

ین داد و ستد در 111.92 پس از تضعیف از سطوح اطراف 111.2 دیروز. دلار استرالیا تغییر در $0.6595 پس از انداختن شدت از سطوح بالاتر از $0.664 دیروز.

قیمت نفت کمتر بود در بعد از ظهر از معاملات با معیار بین المللی قراردادهای آتی نفت خام برنت به پایین 1.13% به $58.64 در هر بشکه رسید. ایالات متحده آتی نیز کاهش یافته است 0.97% $به 53.36 دلار در هر بشکه.

— CNBC ساناز چنگ کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>