چین سهام مخلوط به عنوان سرمایه گذاران نظارت بر ویروس’ تاثیر بالقوه در تولید

سهام در آسیا کاهش یافته است در صبح روز دوشنبه تجارت به عنوان سرمایه گذاران نظارت مداوم ویروس شیوع و تاثیر آن بر تولید کنندگان چینی. کارخانه ها در چین راه اندازی شد به بازگشت به کار در روز دوشنبه اما بسیاری می رود که این بسته به صورت دیگر.

سرزمین اصلی چین سهام مخلوط شد در اوایل تجارت با شانگهای کامپوزیت پایین 0.3% در حالی که شنژن جزء و شنزن کامپوزیت هم دیدم دستاوردهای 0.3% و 0.456 درصد بود. هانگ سنگ در هنگ کنگ شاخص 0.8%.

حرکت در آمد پس از انتشار چینی تورم در ماه ژانویه است. چین تولید کننده شاخص قیمت را به دست آورد 0.1% در ماه ژانویه رویترز گزارش روز دوشنبه با استناد به اطلاعات رسمی. قیمت مصرف کننده نیز افزایش 5.4% در سال در سال بالاتر از 4.9 درصد افزایش انتظار تحلیلگران در نظرسنجی رویترز.

در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن تضعیف 0.38% در تجارت صبح در حالی که شاخص Topix کاهش یافته 0.47%. کره جنوبی Kospi نیز 0.8% افت داشته.

در ضمن S&P/ASX 200 در استرالیا ریختن 0.12%.

به طور کلی MSCI Asia سابق ژاپن شاخص معامله 0.57% پایین تر است.

زنجیره تامین مختل

تحولات مداوم شیوع کروناویروس در ادامه به تماشا با مرگ و میر از این بیماری سبقت سارس بیش از آخر هفته.

کارخانه ها در چین در حال برنامه ریزی برای بازگشایی در روز دوشنبه پس از تمدید تعطیلات به دلیل تلاش برای کنترل جدید کروناویروس هر چند بسیاری می رود که این بسته به صورت دیگر.

که می تواند به معنای بیشتر اختلال در زنجیره تامین برای بسیاری از شرکت ها. قرنطينه و اقدامات دیگر در محل قرار داده برای جلوگیری از شیوع بیماری می تواند همچنان به اخلال الکترونیک ساخت خوبی به 2020 فصل تعطیلات حتی اگر کارخانه ها به سرعت بازگشت به تولید کامل تولید ،

تایوان-ذکر شده Hon Hai Precision Industry بهتر شناخته شده به عنوان Foxconn و بزرگترین آیفون اسمبلر ممکن بازگشایی آن کارخانه ها در چین روز دوشنبه همانطور که قبلا برنامه ریزی شده است. که به طور بالقوه می تواند ضربه اپل و برخی از تحلیلگران در حال حاضر کاهش می یابد آی فون خود را حمل و نقل پیش بینی در اوایل این ماه.

ژاپنی کسب و کار روزانه شاخص Nikkei گزارش روز شنبه که Foxconn قصد دارد برای از سرگیری تولید در دوشنبه نامیده شده است توسط مقامات چینی.

در حالی که Foxconn نیست آشکار تایید می کنند که برنامه های خود را به راه اندازی مجدد عملیات به تعویق افتاده اند آن گفت: CNBC در یک بیانیه گفت: “این عملیات برنامه برای امکانات ما در چین به دنبال توصیه های دولت های محلی و ما را دریافت نکرده اند هر گونه درخواست از مشتریان ما نیاز به از سرگیری تولید در اوایل.”

سهام Hon Hai Precision Industry کاهش یافته است 1.69% در صبح است.

ارز و نفت

شاخص دلار که بیانگر ارزش آن در برابر سبد ارزهای گذشته در 98.654 پس از صعود از سطوح زیر 97.6 هفته گذشته است.

ین داد و ستد در 109.78 هر دلار پس از دیدن زودتر از 109.55. دلار استرالیا تغییر در $0.6688 پس از کاهش از اوج بالاتر از $0.672 هفته گذشته است.

قیمت نفت کمتر بود در صبح روز معاملات با معیار بین المللی قراردادهای آتی نفت خام برنت به پایین 0.18% به $54.37 در هر بشکه رسید. نفت خام ایالات متحده در قرارداد آتی نیز ریختن 0.32% به $50.16 در هر بشکه رسید.

— CNBC یونیس Yoon و Kif Leswing کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>