چین شروع به بازگشت به کار به عنوان رهبران نگرانی در مورد مردم شغل

یک زن چینی اسلاید بخار نان پایین سطح شیب دار استفاده می شود برای جلوگیری از دست زدن و تماس با ما به عنوان مشتری طول می کشد تا سفارش خود را در یک محلی را در تاریخ 19 فوریه سال 2020 در پکن ،

Kevin Frayer | گتی ایماژ

پکن — در حالی که مقامات چینی سعی کنید برای کنترل گسترش ویروس جدید آنها در حال حرکت به سرعت به غرفه تاثیر آن بر اقتصاد به خصوص در افراد شغل.

این سه گذشته دولت قدرتمند شورای تصمیم در جلسه به صرف برخی از کسب و کار کمک به بیمه اجتماعی از طریق برنامه های ژوئن و تاکید کرد که “اشتغال پایدار” باید یک اولویت است.

این سیاست حرکت می کند نیز به عنوان کشور شروع بازگشت تدریجی به کار در تولید فناوری و صنایع عمده دیگر. Coronavirus که به کشته شدن بیش از 2000 نفر آغاز شد و به سرعت در حال گسترش در سرزمین اصلی چین در ماه ژانویه پیش از سال جدید قمری تعطیلات و مجبور بیش از نیمی از کشور را تعطیل حداقل برای یک هفته دیگر از برنامه ریزی شده.

همانطور که از صبح روز پنج شنبه حدود یک سوم از 1000 شرکت های چینی مورد بررسی در هفته گذشته توسط شرکت تحقیقاتی چین بژ کتاب بسته باقی می ماند و تقریبا یک سوم دیگر عامل از راه دور.

حقوقی واجد شرایط در حال از دست دادن بیشتر کارگران نسبت به استخدام و دستمزد در آستانه عقد قرارداد پژوهشی شرکت را بررسی نشان داد با توجه به روند بودند سازگار صرف نظر از صنعت و یا شرکت اندازه.

چین تجارت الکترونیکی وزارت در روز جمعه گفت که از سرگیری کار در این کشور بالای صادرات استان گوانگدونگ بوده است “به سرعت در حال افزایش,” در حالی که کلید کسب و کار در تجارت خارجی در استان از جمله ژجیانگ و شاندونگ یک سرگیری کار نرخ حدود 70 ٪ است.

اما این وزارت روز پنجشنبه گفت انتظار می رود مصرف هنوز هم می شود در یک دوره بهبود در سه ماهه دوم نشان می دهد مقیاس ویروس’ تاثیر بر اقتصاد حتی اگر این بیماری است که پیشتر در ماه مارس.

چالش های بیشتری برای شرکت های خصوصی

بالا-سطح سیاست اطلاعیه آمده میان سراسیمگی محلی از سیاست های دولت برای حمایت از بخش خصوصی اجرا کسب و کار کوچک است که برای اکثر مشاغل در چین اما در عمل در یک کشور تحت سلطه محیط زیست است. یک طرح به منظور کاهش کارفرمایان کمک به کارگران تامین اجتماعی است که انتظار می رود به سهولت کسب و کار’ بار در مجموع 500 میلیارد یوان ($71 میلیارد دلار) گفته مقامات پنج شنبه. که حدود یک پنجم از بیش از 2 تریلیون یوان در سال گذشته مالیات و کاهش هزینه.

“هدف اصلی از کشور بسیار خوب است و ما امیدواریم که تمام سطوح دولت را به طور کامل پیاده سازی این اقدامات امداد و گرفتن تخفیف در سفارش به واقعا کاهش برخی از تاثیر این (ویروس) در متوسط و کوچک و micro-sized enterprises” یک بازارهای مالی جانباز در پکن گفت: با توجه به CNBC ترجمه. فرد خواسته بود به نام با توجه به حساسیت موضوع است.

“این (ویروس) ساخته شده است آن را مشکل تر برای شرکت های خصوصی برای زنده ماندن (در یک محیط گسترده بازار و تامین مالی تبعیض)” این منبع گفت: توصیف وضعیت مواجه با شرکت های کوچکتر به عنوان “ضربه سختی نقطه از زندگی یا مرگ.” “اگر شرکت های خصوصی موفق در تعداد زیادی از شیوع اثر دومینو در بازار کار بسیار آشکار است.”

دستمزد گرفتن آمار

تحلیلگران با اشاره به این که چالش های اشتغال بیشتر در حال حاضر از طول شیوع سارس در سال 2003. سپس نزدیک به نیمی از کارگران در صنایع اولیه از قبیل کشاورزی, در حالی که در سال 2018, 46 درصد در خدمات با توجه به داده های رسمی.

این ویروس در سطح بالایی از سرایت باعث شده است تا دولت های محلی برای محدود کردن تجمعات در نتیجه خالی بسته یا مراکز خرید و دیگر خدمات-سنگین بخش است. خود را برای خرده فروشان در حال تبدیل به خرید و فروش آنلاین و تحویل به عنوان یک راه را برای عدم شلوغ عرض است.

در گزارش این هفته تحلیلگران در S&P جهانی چین عکس ترسناک نقاشی برای رستوران, گردشگری و رسانه و سرگرمی و کسب و کار. آنها هوا, رستوران فروش در سه ماهه اول خواهد شد به احتمال زیاد نیمی از آنچه را که آنها در طول مدت مشابه سال گذشته است.

حتی اگر کسب و کار نیست تخمگذار کردن کارگران بسیاری از مردم ممکن است پرداخت می شود به همان اندازه و یا در همه حال حاضر است.

  • تور آژانس HiChina سفر به تعویق افتاد, توزیع حقوق و دستمزد برای کارکنان آن از 16 تا وضعیت را بهبود می بخشد بنیانگذار Li Pingzhang گفت. لی گفت: پکن مبتنی بر اندازی مسترد همه رزرو از ماه ژانویه تا مارس و حداقل نیمی برای زیر دو ماه — از دست دادن صدها هزار یوان در ماه است.
  • برای پکن مبتنی بر سریع-بازی گاه به گاه زنجیره غذایی آشپز تیان بیان آن را رها از هر گونه کارکنان در آن حدود 400 مکان اما کارگران فقط گرفتن یک حقوق و دستمزد پایه در حال حاضر به گفته مدیر عامل شرکت یی ینگچون. برای کاهش هزینه ها گفت: این شرکت در حال چرخش است کارکنان و امیدوار است که سفارشات را انتخاب کنید تا — عامل فروش شد 10 درصد از سطح نرمال قبل از اوایل فوریه و در حال حاضر 30 درصد و افزایش است.

برای کمک به اشتغال در سطح ملی مقامات در کنفرانس های مطبوعاتی در پکن در دو هفته گذشته را اعلام کرد تعدادی از اقدامات از جمله افزایش آنلاین, استخدام آموزش یارانه ها و حمایت از نوآوری های مربوط به صنایع است. آمار دولت که غالبا شک باید گزارش نرخ بیکاری نزدیک به 5% یا کمتر برای سال.

عدم قطعیت وزن در کوتاه مدت

دراز مدت اثر این ویروس در اقتصاد ملی خاص کمتر است. در حالی که چینی اخبار پراکنده با اشاره به ضرر و زیان کسب و کار در صدها هزار یوان یا بیشتر تحلیلگران مالی به طور کلی می گویند اصول جهان و دومین اقتصاد دست نخورده باقی می ماند.

برای مثال افزایش در وام های بانکی برای مبارزه کسب و کارهای کوچک در این زمان احتمال افزایش سطح وام های غیر نمایشی در سیستم مالی است.

اما اگر ویروس می آید تحت کنترل در اطراف مارس و آن کسب و کار به طور معمول در ماه آوریل پس مشکل این نیست که به ویژه از آنجا که تاثیر مستقیم در خدمات و نه دارایی-صنایع سنگین اشاره کرد چن خینیی بانکداری تحلیلگر در چین شرکت مدیریت دارایی. او افزود که اگر این ویروس را تحت کنترل در ماه مارس پس از آن نیاز به تامین مالی از شرکت های تولیدی نیست که بزرگ است.

خدمات تجاری املاک و مستغلات شرکت JLL همچنین انتظار دارد تقاضا برای فضای اداری در چین به سالم بیش از چند سال آینده دانیل یائو رئیس تحقیقات JLL چین گفت: در یک مصاحبه تلفنی در روز پنج شنبه.

در حال حاضر او گفت: با وجود کاهش روشن در بازار افزایش داده و با کاهش در اموال بازديد قرارداد خریدهای و ساخت و ساز و نامشخص محیط زیست باعث شده است شرکت های به طور محافظه کارانه تر است.

مورد در نقطه: هوبئی استان است که در شیوع این مرکز گفته بود کسب و کار است که جمعه می تواند اولین آنها می تواند سر کار. یک شب قبل از دولت گفت: کسب و کار نه به سر کار قبل از مارس 11.

بررسی اجمالی از چین بازگشت به کار

در اینجا خلاصه ای از برخی از گزارشات در مورد از سرگیری کار در سراسر کشور:

پکن — مقامات شهر گفت که از 6 بعد از ظهر روز چهارشنبه زیادی نرم افزار و خدمات اطلاعات شرکت ها یک سرگیری کار نرخ 86.9% با بسیاری از کارکنان از راه دور.

شهرستان پایتخت صنعتی شرکت با درآمد سالانه حداقل 20 میلیون یوان از کسب و کار اصلی خود عملیات از سر کار به میزان 61.2%.

گوانگدونگ جیانگ سو و شانگهای — شرکت های صنعتی از همان اندازه و یا بیشتر در این مناطق باید یک بازگشت به کار رای است که در صدر 50% به گفته یک مقام رسمی چین برنامه ریزی اقتصادی بدن در طی یک کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه.

شاندونگ ژجیانگ — کلید کسب و کار در تجارت خارجی باید یک سرگیری کار نرخ حدود 70% بازرگانی این وزارت روز جمعه گفت.

شانگهای شاندونگ هونان — نرخ سرگیری کار را در صدر 80 درصد خارجی برای سرمایه گذاری شرکت ها در این مناطق تجارت الکترونیکی وزارت در روز جمعه گفت.

بازگشت کارگران — تجمعی نرخ بازگشت کارگران به 15 شهرستانها در سراسر چین است که حدود یک چهارم از آنچه در آن بود در طول مربوطه پس از تعطیلات دوره در سال گذشته با توجه به Nomura و تحلیل داده ها از بایدو.

استفاده از قدرت — روزانه قدرت مصرف زغال سنگ از شش قدرت نسل گروه گل رز 7% از یک هفته پیش با یک حجم در 58 درصد از آنچه در آن بود قبل از سال جدید قمری تعطیلات تحلیلگران مورگان استنلی گفت: در یک یادداشت جمعه.

— CNBC وندی یه کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>