چین می گوید دو زندانها گزارش شده حدود 250 مورد از این کروناویروس جدید

یک مرد چینی است که یک عضو از محله کمیته مرکز و نیروهای امنیتی پوشیدن ماسک محافظ به عنوان آنها کنترل ورود و خروج از یک منطقه مسکونی در فوریه 20, 2020 در پکن ،

Kevin Frayer

دو زندان در چین گزارش داده اند که حدود 250 مورد از COVID-19 موارد با زندانیان و نگهبانان زندان آلوده شدن.

روز جمعه شین هوا اخبار آژانس گزارش داد که 207 مورد از این کروناویروس جدید گزارش شده در Rencheng زندان از Feb. 20. دولت متعلق به آژانس بود با استناد به اطلاعات از شاندونگ استانی دولت است.

هفت نفر از کسانی که آلوده هستند, زندان, افسران در حالی که بقیه زندانیان ایسنا گفت:, و اضافه کرد که افسران زندان آغاز شده و گزارش علائم در اوایل فوریه.

شیه Weijin استانی رئیس اداره قضایی حذف شد از پست خود به عنوان یک نتیجه از ناکافی بیماری پیشگیری و کنترل سلامت اضافه شده است.

همه در حال درمان و جدا خبرگزاری دولت اضافه شده است.

یک زندان در استان ژجیانگ نیز گزارش داد در مجموع 34 عفونت شامل 27 مورد جدید این هفته. همه آنها زندانیان به گفته رسانه های چینی. دو مقام حذف شد از پست خود در این مورد گزارش جهانی بار دیگر دولت متعلق به, اخبار خروجی.

ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: وجود 889 جدید تایید موارد از Feb. 20 آوردن تعداد موارد تایید شده به 75,465. مرگ و میر در سرزمین اصلی چین است که تا کنون 2,236 فتح کرد گرفته شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>