چین می گوید دو خارجی در این کشور کشته شدند جدید کروناویروس

کارگران آماده ووهان کنفرانس بین المللی و نمایشگاه مرکز در فوریه 4 سال 2020 در ووهان چین. این قابل درک است که طبقه اول و دوم از ووهان کنوانسیون بین المللی و نمایشگاه مرکز تبدیل شده اند به طور موقت بیمارستان با مجموع 1000 تخت که مخصوص استفاده برای درمان بیماران مبتلا به خفیف جدید از نوع coronavirus.

Anadolu Agency | گتی ایماژ

Coronavirus را کشته است دو خارجی در چین — یک شهروند آمریکایی و یک ژاپنی ملی کشور وزارت امور خارجه روز دوشنبه گفت:.

در مجموع وجود دارد 27 تایید خارجی موارد در چین که از ساعت 8 صبح جمعه به وقت محلی سخنگوی وزارت مالیه Geng Shuang گفت: با توجه به رسمی ترجمه. او افزود که سه خارجی را بهبود یافت و مرخص شد.

اعلام شد که ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: وجود 3,062 موارد جدید و 97 اضافی مرگ و میر بیشتر در هوبئی استان یکشنبه شب. که به ارمغان می آورد تعداد موارد تایید شده در سرزمین اصلی چین به 40,171 از جمله 908 مرگ و میر ،

شهروند ایالات متحده مبتلا به کروناویروس جدید درگذشت در ووهان چین در روز پنج شنبه سفارت آمریکا در بیانیه ای گفت به CNBC بیش از آخر هفته.

“ما می توانیم تایید 60 ساله شهروند ایالات متحده مبتلا به کروناویروس درگذشت Jinyintian بیمارستان در ووهان چین در فوریه 6. ما ارائه می دهیم ما از صمیم تسلیت به خانواده خود را از دست دادن. از احترام به خانواده و حفظ حریم خصوصی ما هیچ نظر بیشتر,” سفارت گفت.

این اولین شناخته شده مرگ در آمریکا در شیوع. ووهان مرکز شیوع و شهر هوبئی استان است که بیشترین مرگ و میر و مورد تأیید واقع شده است.

وزارت امور خارجه ژاپن در بیانیه ای گفت: در روز شنبه که یک مرد ژاپنی بیمار مبتلا به “ذات الریه شدید” کرده بود درگذشت در حالی که او در بیمارستان بستری شد در ووهان چین.

وزارت گفت: بیمارستان مشکوک است که بیمار تا به حال قرارداد جدید کروناویروس اما که آن را تایید کرد.

— CNBC کریستین وانگ کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>