چین می گوید بیش از 500 مورد جدید کروناویروس ریشه از زندان

یک مرد چینی است که یک عضو از محله کمیته مرکز و نیروهای امنیتی پوشیدن ماسک محافظ به عنوان آنها کنترل ورود و خروج از یک منطقه مسکونی در فوریه 20, 2020 در پکن ،

Kevin Frayer

چین گزارش داد برخی از 512 coronavirus موارد از چهار زندان و دو نفر از کسانی که امکانات واقع در هوبئی استان, کانون شیوع.

در هوبئی وجود دارد 230 COVID-19 موارد در ووهان زندان زنان و 41 نفر در Shayang Hanjin زندان با توجه به یک گزارش از استان را دولت اجرا روزنامه در روز جمعه.

در حدود اواسط روز جمعه هوبئی سلامت کمیسیون تجدید نظر بالاتر تعداد موارد تایید شده به حساب یک گزارش کتبی از بخش زندان که فاش بیش از 200 مورد در سیستم خود را. از 271, زندان, موارد, 51 قبلا در حال حاضر شامل در منطقه ای آمار و ارقام.

تا شمال استان شاندونگ را Rencheng زندان گزارش 207 مورد تأیید این ویروس با توجه به وزارت امور خارجه خبرگزاری ایسنا روز جمعه.

هفت نفر از کسانی که آلوده هستند, زندان, افسران در حالی که بقیه زندانیان ایسنا گفت:, و اضافه کرد که افسران زندان آغاز شده و گزارش علائم در اوایل فوریه.

شیه Weijin استانی رئیس اداره قضایی حذف شد از پست خود حزب کمونیست متعلق به مردم است گفت: روزانه در یک صدای جیر جیر. صدای آمریکا گفت: خروج او شد و در نتیجه ناکافی بیماری پیشگیری و کنترل است. همه در حال درمان و جدا خبرگزاری دولت اضافه شده است.

این Shilifeng زندان در استان ژجیانگ همچنین گزارش داد در مجموع 34 عفونت از جمله 27 جدید موارد تایید شده در روز پنج شنبه. همه آنها زندانیان به گفته رسانه های چینی. دو مقام حذف شد از پست خود در این مورد گزارش جهانی بار دیگر دولت متعلق به, اخبار خروجی.

قبل از تجدید نظر هوبئی شماره منتشر شد, ملی چین کمیسیون بهداشت گفته بود وجود دارد 889 جدید تایید موارد از Feb. 20 آوردن تعداد موارد تایید شده به 75,465. مرگ و میر در سرزمین اصلی چین است که تا کنون 2,236 فتح کرد گرفته شد.

“زندان در حال تبدیل شدن به میدان نبرد جدید Nomura اقتصاددانان گفت: در صبح توجه داشته باشید در روز جمعه پس از اشاره به این که شده است وجود دارد یک جهش ناگهانی از موارد جدید در خارج هوبئی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>