چین می گوید گسترش فعالیت های تولیدی در ماه مارس هجوم انتظارات از یک انقباض

چین روز سه شنبه گفت: این مقام رسمی شاخص مدیران خرید در ماه مارس بود 52.0 ضرب و شتم انتظارات برای یک اقتصاد آمار شیوع کروناویروس.

تحلیلگران در نظرسنجی رویترز انتظار داشتند رسمی PMI به در آمده در 45 برای ماه مارس است.

در فوریه رسمی PMI آمار یک رکورد کم از 35.7.

شاخص مدیران خرید بخش قرائت بالای 50 نشان می دهد, توسعه, در حالی که کسانی که به زیر این سطح سیگنال انقباض.

چین اداره ملی آمار گفت: در آن اعلام شاخص مدیران خرید بخش خواندن که وجود دارد ادامه داد: بهبود در پیشگیری و کنترل شیوع این بیماری در ماه مارس با یک شتاب قابل توجهی در از سرگیری تولید.

زیر شاخص برای تولید سفارشات جدید و گسترش اشتغال اداره گفت.

در ماه مارس این وضعیت از بیماری پیشگیری و کنترل در چین ادامه داد: برای بهبود این منظور از تولید و زندگی به طور پیوسته بازسازی و از سرگیری تولید و تولید شرکت به طور قابل توجهی شتاب.

در اوایل این سال تولید فعالیت کند به طور چشمگیری چین به عنوان دولت برقرار مقیاس مستندات و قرنطينه برای جلوگیری از گسترش این بیماری کروناویروس رسما شناخته شده به عنوان COVID-19.

روز دوشنبه چین را به وزارت صنعت و فناوری اطلاعات گفت که از مارس 28 از سرگیری کار نرخ برای شرکت های صنعتی بود 98.6 درصد و بازگشت کارگران در 89.9%.

یک شاخص مدیران خرید بخش خصوصی بررسی توسط Caixin و IHS Markit منتشر خواهد شد در روز چهارشنبه.

این Caixin/Markit بررسی ویژگی های مخلوط بزرگتر از کوچک و متوسط شرکت. در مقايسه رسمی PMI بررسی به طور معمول سنجی بزرگی از کسب و کارهای بزرگ و شرکت های دولتی.

— CNBC ساناز چنگ کمک به این گزارش.

این اخبار. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>