چین می گوید آن دلار گرانتر از صادرات و واردات شروع به پریدن کرد در ماه ژوئن ضرب و شتم انتظارات از کاهش

نمای هوایی از حمل و نقل ظروف نشسته انباشته در Lianyungang پورت در 3 ژوئن 2019 در Lianyungang استان جیانگسو چین است.

وانگ Jianmin | بصری چین گروه | گتی ایماژ

چین دلار را گرانتر صادرات و واردات در ماه ژوئن افزایش یافت, به عنوان محدودیت کاسته و کشورها شروع به بازگشایی اقتصاد خود را.

ژوئن آداب و رسوم داده ضرب و شتم انتظارات از کاهش صادرات ارسال یک افزایش از 0.5% در مقایسه با یک سال پیش و واردات پریدن 2.7% در همان دوره است.

یک نظرسنجی رویترز بود و تخمین زده میشود که در ماه ژوئن صادرات قرارداد 1.5% از یک سال قبل از آن تندرست از یک 3.3% کاهش در ماه مه. واردات انتظار می رود به سقوط 10.0% از سال گذشته در مقایسه با یک قطره از 16.7 درصد در ماه مه با توجه به نظرسنجی. که می تواند نسبت به افزایش خرید نفت خام و کالا است.

چین قبلا منتشر شده گمرک داده ها نشان داد که یوان را گرانتر صادرات در ماه ژوئن افزایش 4.3% از یک سال پیش در حالی که واردات افزایش 6.2% در همان دوره است.

ژوئن داده ها همچنین نشان داد که مازاد تجاری چین با آمریکا افزایش به $29.41 میلیارد دلار در مقابل $27.89 میلیارد دلار در ماه مه به گزارش رویترز،.

اقتصاد در آسیا و سایر نقاط جهان باید به تدریج شروع به بازگشایی شده است. از اواسط ماه مه در کشورهای اروپایی و آمریکا کاسته مستندات و است که منجر به افزایش ارسال محموله های برخی از محموله افتاده قبلا گیر در بنادر چین گزارش رویترز با استناد به چین بنادر و بنادر انجمن.

بهبود تهدید حیات coronavirus با موارد بالا رفتن دوباره در کشورهایی مانند آمریکا و استرالیا و کره جنوبی. که منجر به برخی از محدودیت های که ابقاء.

به عنوان همه گیر گریبانگیر جهان در چین-صادرات تجهیزات پزشکی شروع به پریدن کرد در نیمه اول سال

  • صادرات تجهیزات حفاظت شخصی شروع به پریدن کرد 32.4%
  • صادرات مواد مخدر بودند تا 23.6%
  • صادرات تجهیزات پزشکی افزایش یافته است 46.4%

این اخبار. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

— CNBC ساناز چنگ کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>