چین گزارش شده است که در آن دلار گرانتر از صادرات افزایش یافت اما واردات کاهش یافت و در ماه مارس به عنوان جنبش محدودیت برای جلوگیری از شیوع کروناویروس کاسته.

داده ها از اداره کل گمرک منتشر شده در روز پنجشنبه نشان داد صادرات افزایش 3.5% از یک سال پیش در حالی که واردات کاهش یافت و 14.2% در همان دوره است.

اقتصاددانان در نظرسنجی رویترز بود و انتظار می رود صادرات کاهش یافته است 15.7% در ماه آوریل از سال قبل در حالی که واردات انتظار می رود کاهش یافته است 11.2% از سال قبل است.

در ماه مارس چین صادرات کاهش 6.6% از یک سال پیش در حالی که واردات تضعیف 0.9% در همان ماه است.

پیش از انتشار داده های لیو Li-باند اقتصاددان ارشد چین در سیتی گروپ گفت: پزشکی کشور-صادرات به احتمال زیاد افزایش در ماه آوریل به عنوان آن را حمل کالا به سایر نقاط جهان است.

“تعداد در اوایل مارس بسیار قوی بود در حال حاضر” لیو گفت CNBC قبل از انتشار داده.

مازاد تجاری چین در ماه آوریل $45.34 میلیارد دلار که در مقایسه با $6.35 میلیارد اقتصاددانان در نظرسنجی رویترز پیش بینی کرده بود.

چین گزارش تجارت مازاد $19.9 میلیارد دلار برای ماه مارس.

کسب و کار چینی در حال بازگشایی و بازگشت به کار به عنوان روزانه تعداد coronavirus موارد در کشور است.

اما این وضعیت همچنان جدی در بقیه جهان با بیش از 3.74 میلیون نفر آلوده تا کنون با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. بسیاری از اقتصادهای به توقف آمده با توجه به مستندات گسترده هدف قرار دادن مصرف و تقاضا است.

حتی اگر چین به نظر می رسد مانند آن را تبدیل گوشه گیر با گردشگری داخلی از بازگشت بیش از زايمان بعد از تعطیلات ممکن است 1-5 چالش ها هنوز هم باقی می ماند که در آن تقاضا نگران است گفت: هلن Qiao سر از آسیا اقتصاد در BofA اوراق بهادار.

در حالی که وجود دارد برخی از مقید کردن تقاضا بعد از مستندات کم درآمد خانوار شده اند آمار بسیار بیشتر توسط جنبش محدودیت Qiao گفت CNBC در روز پنج شنبه قبل از انتشار داده.

هزینه خدمات نیز خواهد بود که کمتر از یک سال پیش. “مردم ممکن است احساس کنید احتمالا کمی نگران یا عصبی در مورد رفتن به مراکز به ناهار خوردن وجود دارد و یا به قدم زدن در اطراف و یا به فرستادن کودکان خود به زبان انگلیسی فوق برنامه مرکز آموزش و….” گفت: Qiao.

این اخبار. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de