پیاده پوشیدن ماسک صورت آنها به عنوان راه رفتن در خارج از جدید مشرق زمین نقطه عطفی هتل در ماکائو در 22 ژانویه سال 2020 است.

آنتونی والاس | خبرگزاری گتی ایماژ

چین وزارت امور خارجه نیز متهم کرد آمریکا از تنظیم یک “مثال بد” وقتی که می آید به مقابله سریع-گسترش شیوع کروناویروس متهم جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از ترس به جای ارائه کمک های مورد نیاز.

یک سخنگوی چین وزارت امور خارجه روز دوشنبه گفت که آن را غیر منطقی برای کشورها در سراسر جهان و سعی کنید برای جلوگیری از مردم را از عبور از مرز با توجه به انتخاب.

آنها به طور خاص ایالات متحده به طور خاص برای ایجاد ترس به جای ارائه کمک قابل توجهی به شیوع کروناویروس.

“همه آن را انجام داده تنها می تواند ایجاد و گسترش ترس است که به عنوان مثال بد” سخنگوی وزارت Hua Chunying گفت: با توجه به اخبار آژانس.

کاخ سفید نمی شد فورا در دسترس است برای اظهار نظر در هنگام تماس توسط CNBC.

ملی چین کمیسیون بهداشت تایید کرد روز دوشنبه که وجود داشته اند 17,205 موارد coronavirus در کشور با 361 مرگ و میر.

تعداد مرگ و میر در سرزمین اصلی چین به عنوان یک نتیجه از این ویروس در حال حاضر پیشی گرفته است که از شیوع بیماری سارس است که به طول انجامید و از سال 2002 تا 2003.

اواخر هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن امضا منظور به طور موقت جلوگیری از ورود برای اتباع خارجی که به چین سفر کرده در دو هفته گذشته.

استرالیا و ایتالیا و ژاپن و پاکستان و روسیه و سنگاپور اعلام کرده اند مشابه محدودیت های مسافرتی.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) توصیه کرده است در برابر اعمال چنین اقداماتی هشدار داد که محدودیت های مسافرتی می تواند باعث بیش از آسیب خوب.

که به رسمیت شناخته پنومونی کشنده مانند ویروس به عنوان یک اورژانس بهداشت جهانی در هفته گذشته با استناد به نگرانی که شیوع همچنان به گسترش به کشورهای دیگر با ضعف سیستم های بهداشتی.

که تعیین صادر شد به منظور کمک به سازمان ملل متحد سلامت سازمان بسیج مالی و حمایت سیاسی برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de