چینی ها پرچم ملی مگس نیمه افراشته در Tienanmen مربع به سوگواری قربانیان COVID-19 در 4 آوریل سال 2020 در پکن ، چین برگزار خواهد شد ملی عزاداری در روز شنبه برای شهدا که جان خود را در مبارزه با رمان coronavirus و هموطنان درگذشت COVID-19 با توجه به شورای دولتی.

فرد لی | گتی ایماژ

چین صادر کرده است طولانی رد از آنچه گفته شد 24 “مضحک اتهامات” توسط برخی از پیشرو سیاستمداران ایالات متحده بیش از آن در اداره جدید شیوع کروناویروس.

وزارت خارجه چین اختصاص داده است بسیاری از جلسات مطبوعاتی طی هفته گذشته به رد اتهامات توسط سیاستمداران ایالات متحده به ویژه وزیر امور خارجه مایک Pompeo که چین تا به حال نکردن اطلاعات در مورد جدید کروناویروس و آن را سرچشمه بود در یک آزمایشگاه در شهر ووهان.

30-صفحه 11,000-کلمه مقاله ارسال شده در وب سایت وزارت در شنبه شب تکرار و گسترش در refutations ساخته شده در طول جلسات مطبوعاتی و شروع با استناد به آبراهام لینکلن قرن 19 جمهور ایالات متحده است.

“به عنوان لینکلن گفت:” شما می توانید برخی از مردم همه زمان ها و احمق همه مردم برخی از زمان, اما شما نمی توانید احمق همه مردم در همه زمان ها” آن گفت: در مقدمه.

این مقاله همچنین با اشاره به گزارش های رسانه ها گفت: آمریکایی ها تا به حال شده است با این ویروس آلوده قبل از اولین مورد تایید شده در ووهان. هیچ شواهد نشان می دهد که مورد است.

مشتاق به سرکوب ایالات متحده پیشنهاد شده که این ویروس بود به عمد ایجاد شده و یا به نحوی به بیرون درز از ووهان موسسه ویروس شناسی, مقاله گفت که همه شواهد نشان می دهد این ویروس است نه انسان ساخته شده و این موسسه است و نه قادر به سنتز جدید کروناویروس.

“به موقع” هشدارهای

همچنین این مقاله ارائه یک جدول زمانی از, چگونه چین تا به حال ارائه اطلاعات به جامعه بین المللی “به موقع”, “باز و شفاف” به شیوه ای به ملامت آمریکا پیشنهاد شده که از آن شده بود آهسته به صدای زنگ.

با وجود چین مکرر اطمینان نگرانی در مورد به موقع بودن اطلاعات آن را همچنان در برخی از محله های.

گزارش Der Spiegel magazine جمعه گذشته اشاره کرد آلمان BND سازمان جاسوسی عنوان کرد و گفت که چین تلاش اولیه برای نگهداری اطلاعات تا به حال هزینه های دنیا چهار تا شش هفته است که استفاده شده است می تواند به مبارزه با ویروس.

مقاله رد غربی انتقاد از پکن را از دست داده و مورد Li Wenliang یک زن 34 ساله دکتر که سعی کرده بود به منظور بالا بردن زنگ بیش از شیوع ویروس جدید در ووهان. مرگ خود را از COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از ویروس باعث غلیان احساسات خشم و غم و اندوه در سراسر چین است.

وزارت مقاله گفت: Li شد “افشاگر” و او هرگز بازداشت, بر خلاف بسیاری از غربی گزارش.

این مقاله ذکر نشده که لی تنبیه شد توسط پلیس برای “گسترش شایعات”. هر چند Li بعدها به نام در میان “شهدا” سوگواری توسط چین, رسیدگی به پرونده او نیز جلب نقد آنلاین پس از آن صرفا پیشنهاد توبیخ در برابر او خارج شود.

رد پیشنهاد توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و Pompeo که جدید coronavirus را باید به نام “چینی ویروس” یا “ووهان ویروس” مقاله ذکر اسناد و مدارک از سازمان بهداشت جهانی به نام یک ویروس نباید کشور خاص.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de