چین شرکت های نفتی می تواند گزارش ” ضرر و زیان قابل توجهی در سه ماهه اول برنشتاین می گوید

کارگران بازرسی امکانات برای ایمنی خطرات در PetroChina گاز کارخانه تصفیه در هیژو در جنوب غربی استان سیچوان چین روز شنبه, فوریه. از 18 سال 2020 است.

از ویژگی های چین | برکرفت رسانه ها از طریق گتی ایماژ

درآمد از چین شرکت های نفتی در حال رفتن به “نگاه بسیار زشت” در کوتاه مدت یکی برنشتاین تحلیلگر گفت CNBC در روز دوشنبه.

“ما انتظار بسیار زیان های قابل توجهی در سه ماهه اول برای PetroChina و Sinopec به عنوان یک نتیجه از کاهش قیمت های نفت” نیل بوریج ارشد نفت و گاز در برنشتاین گفت CNBC “نشانه های خیابانی.”

هر دو PetroChina و Sinopec انتظار می رود به پست درآمد سه ماهه خود را در اواخر این هفته با توجه به Refinitiv.

می آید پس از نوسانات اخیر قیمت نفت که دیدم آمریکا قیمت نفت را به قلمرو منفی برای اولین بار در تاریخ. ترس در حال نصب بیش از کاهش تقاضا به عنوان یک نتیجه از اقتصادی خرید اینترنتی از جهانی coronavirus بیماری همه گیر.

بوریج گفت: خشکی تولید در چین است که در “پایان بالا از هزینه منحنی” با شکستن حتی سطح در حدود 50 تا 60 دلار در هر بشکه رسید. در مقایسه بین المللی معیار قراردادهای آتی نفت خام برنت در حال حاضر در حال نشستن در حدود 20 دلار در هر بشکه رسید.

“مشکل با برخی از تولید کنندگان چینی من شنیده ام این است که آن را بسیار دشوار است با توجه به اینکه این شرکت های دولتی برای کاهش هزینه ها به شدت به عنوان بخش خصوصی شرکت های برنشتاین تحلیلگر گفت. این باعث شده است که این شرکت به طور آهسته در واکنش های خود از کاهش هزینه ها به کاهش هزینه های سرمایه او اضافه شده است.

“به عنوان یک نتیجه, شما را ببینید بسیار مهم و ضرر و زیان من فکر می کنم آنها به عنوان گزارش (سه ماهه اول) شماره” بوریج گفت: با سه ماهه دوم مجموعه به “حتی بدتر است.”

با نگاه به آینده بوریج گفت: “منبع سود بالقوه” از کاهش قیمت نفت برای این شرکت است که در پایین دست تصفیه برای پتروشیمی کسب و کار.

“قیمت های پایین معنی کاهش هزینه های خوراک,” او گفت:. خوراک اشاره به مواد خام مورد استفاده در فرآیندهای صنعتی است. “به چین بازگشت به کار ما را ببینید بازیابی در برخی از حاشیه پایین دست خواهد شد که جبران برخی از بالادست ضرر و زیان برای این شرکت ها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>