چین باید محافظت در برابر جهش در سایه اعطای وام بانکی تنظیم هشدار

یک مرد شمارش 100 renminbi یادداشت ارز چینی.

شلدون کوپر | SOPA تصاویر | LightRocket via Getty Images

چین باید محافظت در برابر هر گونه جهش در خارج از ترازنامه وام در سایه به اصطلاح بانکداری و باید دور از دارایی های غیر نمایشی به عنوان به زودی به عنوان ممکن است سر از بانکی کشور و بیمه تنظیم کننده گفت: در روز یکشنبه.

در سال های اخیر چین را پایین نگه داشته در سایه بانکداری نگران خطرات پنهان در حجم بالا و پیچیده و به طور بالقوه خطرناک وام در این بخش است. اما به عنوان یک ضعف اقتصادی قرار می دهد فشار بر روی کسب و کار و افراد ترس مقامات سایه اعطای وام و غیر قانونی وام ممکن است افزایش.

پس از شیوع کروناویروس جدید در این سال در معرض خطر بانک ها با ساختارهای پیچیده ممکن است مرحله باز گشت Guo Shuqing رئیس چین بانکداری و بیمه کمیسیون تنظیم مقررات نوشت: در مقاله منتشر شده در حزب کمونیست مجله Qiushi.

“اندکی آرامش از مقررات ممکن است منجر به تجدید حیات و تمام تلاش های قبلی را به زباله” Guo نوشت.

با توجه به کروناویروس اپیدمی اهرم رود که جهش قابل توجهی در اقتصاد چین در سال جاری و بدهی های بد از موسسات مالی ممکن است افزایش قابل ملاحظه ای هشدار داد.

پس از “black swan” اپیدمی آن را اجتناب ناپذیر است که کیفیت دارایی بدتر خواهد شد و با توجه به تاخیر زمانی فعلی دارایی طبقه بندی است با دقت منعکس واقعی خطر, او گفت:.

یک “قوی سیاه” رویداد اشاره به یک اتفاق پیش بینی نشده است که به طور معمول دارای عواقب شدید.

موسسات مالی باید دور از دارایی های غیر نمایشی به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است و پوشش را به ارمغان بیاورد و پیامدهای جدی Guo گفت.

چین نیز باید اجرای هدفمند اقدامات در برخورد با موسسات با سطوح مختلف ریسک, او گفت:.

در خارج از چین, عوامل خارجی نیز می تواند تهدید امنیت مالی Guo گفت.

زمان همکاری های بین المللی ایده آل نیست و آمریکا نهاد لیست اعمال شده در برخی از شرکت ها از جمله شرکت های چینی اضافه شده است عدم اطمینان به بهبود اقتصاد جهانی و مختل مالی, ثبات و امنیت, او گفت:.

واشنگتن محدود فروش ایالات متحده کالا را به شرکت در این نهاد لیست.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>