چین ممکن است هرگز با گرفتن تعهدات خود به آمریکا در “فاز یک” معامله متخصص می گوید

چین ممکن است هرگز عقب به خرید این توافق مقادیر ایالات متحده کالا و خدمات تحت “فاز یک” معامله تجارت, یک کارشناس گفت: در روز جمعه.

هر دو کشور به امضا توافق نامه در ماه ژانویه به ارمغان آورد که به توقف جنگ تجاری بین آنها که دیدم تلافی جویانه تعرفه ها در حال سیلی بر روی کالا به ارزش صدها میلیارد دلار است. در میان چیزهای دیگر, چین متعهد به خرید بیش از دو سال حداقل 200 $میلیارد دلار بیشتر از آمریکا کالا و خدمات علاوه بر آن در سال 2017 خرید.

اما چین کاهش یافته است کوتاه تا کنون اشاره کرد اسکات کندی, مشاور ارشد و امانت صندلی در کسب و کار و اقتصاد در مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی.

“اگر آن را واقعا بر اساس اصل تعهدات است که آنها امضا در ماه ژانویه آنها دور و آنها never gonna گرفتن گفت:” CNBC “Squawk Box آسیا است.”

اطلاعات وارد شده توسط پترسون موسسه بین المللی اقتصاد در بر داشت که در نیمه اول سال 2020 چین خریداری شده کمتر از یک چهارم از هدفمند full-سال میزان ایالات متحده آمریکا محصولات تحت قرارداد های تجاری. داده ها را شامل نمی شود ایالات متحده خدمات خریداری شده توسط چین به دلیل آن گزارش نشده به صورت ماهانه گفت: PIIE.

بالا تجارت مذاکره کنندگان از هر دو کشور خواهد شد بنا به گزارش ملاقات از طریق ویدئو کنفرانس این هفته به بررسی پیشرفت اجرای فاز یک توافق است.

در این جلسه می آید که روابط بین ایالات متحده و چین را بدتر کرده اند در ماه های اخیر. مخالفت خود را در حال حاضر را پوشش می دهد طیف گسترده ای از مسائل از جمله منشاء coronavirus هنگ کنگ استقلال و نگرانی های امنیت ملی در سراسر چین شرکت های فن آوری.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره به گسترده تر مسائل مربوط به کشور خود را در رابطه با چین گفت: اوایل این هفته است که فاز یک معامله تجاری “به معنی بسیار کمی در کلی واردات از چیزهایی است.”

کندی گفت: آمریکا-چین اختلاف دارد بدل از یک مورد عدم تعادل در تجارت به اساسی “رقابت استراتژیک” است که در آن هر دو کشور “به تصویر کشیدن دیگر به عنوان یک تهدید وجودی.”

او گفت که کاخ سفید نمی خواهد می خواهید به “آشغال” این معامله به دلیل “آن را تنها دلیل چینی ها در حال خرید محصولات کشاورزی از کشاورزان به رنگ قرمز در آمده است که رئیس جمهور برای انتخاب مجدد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>