یک زن با پوشیدن یک ماسک محافظ به نظر می رسد در تلفن همراه خود را در حالی که انتظار برای حمل و نقل در هنگقیو با سرعت بالا راه آهن ایستگاه قبل از سال جدید قمری در شانگهای, چین, Jan. 22, 2020.

Qilai Shen | بلومبرگ | گتی ایماژ

چین منتشر کرده است یک برنامه تلفن همراه است که آهنگ مردم و هشدار آنها را اگر آنها شده اند در “تماس نزدیک با فرد آلوده” با کروناویروس جدید.

“نزدیک تماس با آشکارساز” منتشر شد شنبه شب با توجه به دولت چین خبرگزاری تابناک. کاربران اسکن یک کد QR بر روی برنامه های محبوب چینی مثل WeChat و VIBER و ثبت نام خود و شماره تلفن و دولت صادر شده و شماره شناسنامه به درخواست اطلاعات در مورد اینکه آیا آنها در تماس نزدیک با فرد آلوده توسط ویروس.

ملی چین کمیسیون بهداشت تعریف تماس نزدیک به عنوان کسی است که به کسی که آلوده و یا مشکوک به آلوده شدن با توجه به گزارش. این همچنین شامل موارد بالقوه این گزارش می گوید مانند اعضای خانواده و مراقبان و همچنین مسافران و خدمه که در همان قطار یا هواپیما به عنوان کسانی که مشکوک بودن در معرض ویروس.

هنگامی که کاربران وارد کردن نام خود و شماره شناسنامه برنامه را به آنها بگویید که آیا آنها در تماس نزدیک با فرد آلوده, این گزارش می گوید و اضافه کرد که هر یک از ثبت نام شماره تلفن می توانید اجرا کنید جستجو برای سه شماره ID.

اگر برنامه تعیین یک کاربر در خطر, این گزارش می گوید آنها توصیه به ماندن در خانه و در ارتباط با بهداشت محلی مقامات.

این آخرین تلاش های دولت چین برای استفاده از آن وسیع نظارت سیستم جدید حاوی شیوع کروناویروس. این ویروس در حال حاضر از کانون ووهان در مرکز چین به تقریبا هر چینی استان و در سطح بین المللی آلوده کردن بیش از 40 ، 000 و کشته شدن بیش از 900 نفر عمدتا در چین است.

دولت گزارش خبری مشترک روز شنبه در وب سایت ملی چین کمیسیون بهداشت ندارد و در جزئیات چگونه برنامه کار می کند اما می گوید چندین سازمان های دولتی همکاری “برای اطمینان از دقیق و قابل اعتماد و معتبر داده است.”

هر دو به طور کلی از دولت و شورای ملی کمیسیون بهداشت دست بازی در ایجاد این برنامه, این گزارش می گوید و همچنین به عنوان شرکت های دولتی چین الکترونیک گروه فن آوری شرکت یا CETC.

این CETC آن گفت: دریافت داده ها از چندین سازمان های دولتی برای ایجاد, برنامه, این گزارش می گوید: از جمله داده ها از ملی کمیسیون بهداشت وزارت حمل و نقل راه آهن چین و عمران اداره حمل و نقل هوایی از چین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im