‘چین هنوز چین’ بنابراین شروع به ساخت پست-اپیدمی طرح کسب و کار کارشناسان می گویند

یک زن چینی می پوشد یک ماسک محافظ به عنوان او راه می رود در یک تقریبا خالی و توقیف خیابان تجاری در 7 فوریه سال 2020 در پکن ،

Kevin Frayer | گتی ایماژ

فعالیت های کسب و کار در چین ممکن است نگاه مانند آن را در وقفه میان COVID-19 شیوع اما سرمایه گذاران باید شروع به برنامه ریزی آینده خود را حرکت می کند به گفته کارشناسان در روز پنج شنبه.

“چین هنوز چین, اقتصاد هنوز در اقتصاد مصرف کنندگان هنوز هم مصرف” گفت: فرانک Lavin, مدیر عامل شرکت صادرات در حال حاضر یک راه حل های دیجیتال شرکت می باشد.

“هر آنچه اولیه منطق بود که ممکن است رو به شما برای رفتن به بازار چین شش ماه پیش هنوز هم نگه می دارد امروز — حتی اگر ما وسط برخی بسیار بد آب و هوا گفت: Lavin, یک, سفیر سابق آمریکا به سنگاپور تحت جورج دبلیو بوش بود.

اگر چه اقتصاد چین در سال جاری خواهد رسید با ادامه بحران بهداشتی آن را “هنوز یک سال خوب برای تولید ناخالص داخلی چین” گفت: Lavin. چین ارسال شده 6.1 درصد رشد تولید ناخالص داخلی در سال 2019.

Lavin گفت که او فکر می کند وجود دارد هنوز هم می تواند چند هفته بیشتر از خبر بد بعد از چین “رو کردن به یک شروع بد” دست زدن به جدید کروناویروس بحران است. اما مقامات چینی هستند “بیشتر یا کمتر گرفتن سلاح های خود را در اطراف آن” در حال حاضر Lavin گفت CNBC “سرمایه اتصالات.”

“هیچ شرکت از این نوع آشفتگی” Lavin گفت. “اما اکثر مردم (که) به دنبال در چین فکر کردن در مورد چین تقریبا تعریف گرفتن طولانی مدت, نمایش,” او گفت:.

در واقع سرمایه گذاران در حال حاضر باید به فکر کردن در مورد استراتژی های خود را پس از اپیدمی گفت: کنت Kedl سر از چین و شمال آفریقا در کنترل خطرات مشاوره.

“در میانه یک بحران همیشه هم به فکر بهبود خود را — اما شرکت ها به ندرت انجام این کار است. آن را قابل فهم آنها فقط در تلاش برای دریافت از طریق بدبختی آنها در وسط” گفت: Kedl.

“اما همانطور که شما در حال انجام است که شما نیاز به فکر چه اتفاقی خواهد افتاد پس از آن — چه بازارهای رفتن به مانند آنچه که مشتریان خود را برای رفتن به مانند آنچه شما رقابت خواهد بود. این زمان به فکر کردن در مورد که در حال حاضر نیست که ناگهان دود پاک می کند و شما با دست های خالی,” Kedl گفت CNBC “نشانه های خیابانی.”

“من فکر می کنم آن را برای رفتن به یک کف محیط زیست هنگامی که ما شروع به بیرون کشیدن این,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>