چین استریل نقدی در تلاش برای جلوگیری از coronavirus كردن

یک کارمند شمارش یوان renminbi اسکناس در بانک در چین در ماه دسامبر 2015.

Jie ژائو | Corbis اخبار | گتی ایماژ

چینی بانک ها دستور داده شده است برای ضد عفونی نقدی قبل از صدور آن به عموم مردم در تلاش برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید که تا کنون به کشته شدن 1,770 مردم در کشور است.

دولت چین گفت: در طول یک کنفرانس مطبوعاتی در روز شنبه که بانک ها را مجاز به انتشار صورتحساب جدید بوده و سترون.

بانک ها در سراسر کشور شده است گفت: برای برداشت به طور بالقوه آلوده نقدی از گردش خون و ضد عفونی کردن آن با استفاده از هر دو اشعه ماورای بنفش یا گرما درمان دولت شورای دولتی به خبرنگاران گفت:. Decontaminated نقدی خواهد بود سپس ذخیره شده برای هفت تا 14 روز قبل از آن می تواند به بازار بازگشت.

پول برداشته شده از سایت های با خطر بالا مانند بیمارستان ها و بازار خواهد بود مهر و موم شده و به خصوص درمان می شود اما این امر پس از آن برگزار می شود توسط بانک خلق چین (PBOC) به جای دوباره وارد گردش خون, مقامات گفت.

نقل و انتقالات پول نقد بین چین استان نیز معلق شده است که شورای دولتی ادعا کرده بود به حداقل برسد جنبش از پرسنل و کاهش خطر انتقال این گونه جدید از coronavirus — به طور رسمی به نام COVID-19 — در طول حمل و نقل.

در جریان کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه فن, Yifei معاون فرماندار PBOC به خبرنگاران گفت: بانک مرکزی مشغول به کار بود به موضوع جدید مثلا اسکناس در سراسر سرزمین اصلی چین است.

“پس از شیوع ما توجه زیادی به ایمنی و سلامت استفاده از پول نقد او گفت:” با توجه به ترجمه توسط گوگل است. “قبل از ژانویه 17 سال جاری بانک خلق چین مرتب به خود اختصاص نزدیک به 600 میلیارد یوان ($86 میلیارد دلار) از اسکناس های جدید به این کشور است.”

مقامات صادر شده 4 میلیارد یوان در اسکناس های جدید به ووهان شهر در مرکز چین coronavirus اپیدمی قبل از سال جدید قمری تعطیلات در اواخر ماه ژانویه است.

فن اضافه شده است که دولت چین خواهد سرعت بخشیدن به کار در زمینه پرداخت موبایل در یک پیشنهاد برای جلوگیری از تماس انسان از طریق مبادلات نقدی.

“باید گفت که چین پرداخت الکترونیکی سیستم نسبتا پیشرفته,” او گفت:. “شده اند وجود دارد برخی از پیشرفت های جدید در مکان های مختلف — به مردم پرداخت برای سفارشات خود را بر روی تلفن همراه خود را و آنها می توانند خرید تازه و مقرون به صرفه گوشت و تخم مرغ و سبزیجات و میوه ها بدون بیرون رفتن است که حل یک مشکل عمده در زندگی مردم در طول شیوع بیماری است.”

اما محمد منیر یک virologist در دانشگاه لنکستر انگلستان گفت: CNBC دوشنبه که چین در تلاش برای ضدعفونی نقدی را حداقل تاثیر بر روی حاوی coronavirus.

“در حالی که COVID-19 گسترش می تواند از طریق اشیاء آلوده در این مدت از ویروس بقا در یادداشت ارز مشخص نیست,” او گفت: در یک ایمیل به توضیح است که این ساخته شده است آن را دشوار است برای تعیین یک روش موثر برای از بین بردن آثار ویروس از پول نقد.

“اکثریت روزانه خرید در حال حاضر ساخته شده از طریق خرید آنلاین — واقعی تاثیر محدود کردن ارز نت استفاده و یا ضد عفونی خواهد شد کمی,” او اضافه شده است.

منیر اشاره کرد که به خوبی حفظ بهداشت دست, بهترین راه برای کاهش خطر انتقال ویروس — توصیه های به اشتراک گذاشته شده توسط بسیاری از متخصصان پزشکی در میان شیوع کروناویروس.

“تبادل پول میان دست یکی از راه های مختلفی از فرد به فرد, تماس,” او گفت:.

“رویکرد منطقی به دخالت در انتقال ویروس است که شستن دست با استفاده از الکل بر اساس دست sanitisers. ویروس می تواند از طریق لمس کردن سطوح آلوده دستگیره های درب صندلی بازوی استوار و های الکترونیک. حفظ بهداشت دست است یک ابزار مناسب برای جلوگیری از گسترش ویروس.”

ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش روز دوشنبه که 2,048 موارد جدید COVID-19 تاييد شده بود در فوریه. 16 آوردن این کشور تعداد کل عفونت به تاریخ به 70,548.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>