چین پله به رهبری جهانی خلاء به عنوان ایالات متحده در مبارزه با کروناویروس می گوید: Kevin Rudd

جهانی خلاء رهبری در طول coronavirus بحران است “باز کردن درب” برای چین به پیاده روی را از طریق گفت کوین راد رئیس انجمن آسیا, موسسه سیاست.

سابق نخست وزیر استرالیا گفت: ایالات متحده به ارائه یک فرصت برای پکن برای به دست گرفتن رهبری جهانی در طول بیماری همه گیر.

از چین, دیدگاه, به دنبال “در افتضاح ایالات متحده داخلی مدیریت Covid-19 و شکست ایالات متحده به ارائه رهبری جهانی و پاسخ به آنچه که جهانی بهداشت عمومی و بحران اقتصادی, سپس آن را بسیار دشوار است نشسته در پکن به شناسایی یک خلاء رهبری و به راه رفتن درست آن” راد گفت: CNBC “Squawk Box آسیا” در روز دوشنبه.

که می آید به عنوان ایالات متحده است و انتقاد و راه رفتن به دور از متحدان و چند جانبه نهادهای مانند سازمان تجارت جهانی و سازمان بهداشت جهانی گفت: راد است که در دراز مدت چین محقق است.

“از پکن دیدگاه این نشان دهنده یک درب باز و فرصت طلبانه و یا در غیر این صورت آنها به راه مستقیم در” او گفت:.

این تحولات با توجه به تغییرات در چین سیاست خارجی رئیس جمهوری چین به رهبری سعید راد که گفت که این تغییرات آغاز شده نسبت به پایان سال 2013.

پس از آن چین صریح و قاطعانه سیاست خارجی تبدیل شده است ruffling پرهای در سطح جهان به عنوان کشور در واکنش به تغییر وضع موجود و حوش گفت: راد.

“من می دانم که تعداد بسیار کمی از دولت ها در جهان است که در حال حاضر در حال رفتن را از طریق ساختاری مشکلات نصب ساختاری مشکلات در روابط خود با چین,” او گفت:.

دیگر از استرالیا و چین به طور سنتی قوی تجاری و اقتصادی با شرکای مانند کانادا و هند و ژاپن و انگلستان نیز در مواجهه با مسائل در روابط با شرق آسیا کشور است.

“روز از خود را پنهان قدرت در جایی باقی ماندن زمان خود را هرگز سرب — این زمانی بود که چین یک قدرت ضعیف تر در حال حاضر که چین بیشتر از قدرت” ما در حال حاضر قصد داریم باید خیلی قاطعانه تر در مورد منافع و ارزش در جهان,’,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>