چین ‘اعتماد به نفس’ جلوگیری از بحران رهبری مورخ می گوید

دولت چین است که “اعتماد به نفس” از دست زدن به coronavirus بحران در راه است که نمی خواهد صدمه رهبری مورخ وانگ Gungwu روز چهارشنبه گفت:.

شناخته شده برای تخصص خود را در تاریخ و تمدن وانگ اذعان کرد که وجود دارد این است که ناامیدی و نارضایتی در میان برخی در چین در مورد چگونه پکن است که دست زدن به COVID-19 بحران اما که نمی خواهد به احتمال زیاد صدمه جدی رهبری است.

“این کاملا طبیعی — شما نا امید شما (آن را) رضایتبخش بسیاری از چیزهایی که می تواند بوده ام بهتر انجام می شود و شما نیز خشم این واقعیت است که شما ممکن است صحبت می کنند که آزادانه به عنوان شما می خواهم در مورد آن و شکایت آشکارا به عنوان در کشورهای دیگر گفت:” وانگ استاد در دانشگاه ملی سنگاپور است.

“در حال حاضر تمام است که ممکن است رضایت بخش اما در پایان…این سیستم به گونه ای است که رهبری با اعتماد به نفس است که اگر آنها می تواند در شناسایی مشکل و پیدا کردن راه حل برای آن را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است, همه که نمی خواهد به طور جدی تحت تاثیر قرار دهد و آنها را” وانگ گفت CNBC “نشانه های خیابانی.”

من فکر می کنم دولت آگاه است که وجود نقص در سیستم است که آنها را ساخته اند اشتباه و غيره (اما) من فکر نمی کنم که نگرانی آنها را تا حد زیادی.

وانگ Gungwu

استاد در دانشگاه ملی سنگاپور

پکن گفت: به نظر می رسد انجام می شود و همه آن را می تواند به کنترل اوضاع و مهار شیوع استفاده از راه های که قبلا موفق در این زمینه از چین است.

رئیس جمهور چین همچنین “عمل راه (که است) انتظار می رود” عنوان این خبر باعث می شود راه خود را از طریق سلسله مراتب است.

“بنابراین مهم این است که: آیا آنها می تواند به حل این مشکل در اسرع وقت باید آنها شناسایی مشکل به درستی” او گفت:.

ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: وجود 1,749 تایید موارد جدید در سرزمین اصلی و 136 اضافی مرگ و میر ناشی از Feb. 18 آوردن به کل تعداد موارد تایید شده به 74,185. شده اند وجود دارد 2,004 مرگ و میر تا کنون.

شده اند وجود دارد انتقادات وارد بر علیه دولت چین دست زدن به بحران های چنین به عنوان مدیر عامل شیوع بیماری به اندازه کافی سریع در شروع. اما این بعید است که برای ناآرام پکن گفت: وانگ.

“من فکر می کنم دولت آگاه است که وجود نقص در سیستم است که آنها را ساخته اند اشتباه و غيره (اما) من فکر نمی کنم که نگرانی آنها را تا حد زیادی” گفت: وانگ.

و حتی اگر افرادی که در حال انتقاد از رهبری چین اکثر چینی ها مردم هستند “منطقی خوشحال” با چه سیستم ارائه شده برای آنها در چند دهه گذشته گفت: وانگ.

“با وجود کنترل و بنابراین در این کشور تبدیل شده است و نسبتا مرفه است. مردم استانداردهای زندگی افزایش یافته و آنها در کل احساس خوبی کردن وجود دارد و ممکن است چیزهای دیگر که آنها را دوست دارم که آنها ندارند و آنها آماده هستند تا منتظر زمان در نهایت (آمده) است,” او گفت:. “اما در عین حال آنها فکر می کنند که سیستم در حال کار است خیلی خوب است.”

پرسید که آیا جهان می تواند اعتماد, چین, وانگ گفت که این کشور می خواهد جدی گرفته شود.

“درک من این است که چینی ها بسیار می خواهد به کار در شرایط جهانی امروز است,” او گفت:.

“در واقع آنها در حال تلاش برای گفتن آنها بیشتر جهانی از مردم متوجه آنها در حال حاضر به طور کامل قفل شده است به سیستم بین المللی است که چرا در شرایط زنجیره تامین در شرایط تولید و تولید و صادرات و غیره هیچ راهی وجود دارد که چینی ها می تواند فرار از مسئولیت های خود را برای هر آنچه که اتفاق می افتد در چین — آنها درک کنند که گفت:” وانگ. “این یک دنیای جدید است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>