چین فراخوانی “نیروی majeure” برای محافظت از کسب و کار — اما این شرکت ها ممکن است در یک بیداری بی ادب’

کارکنان کار در خط تولید با دقت بالا ورق آلومینیوم در کارخانه شاندونگ Weiqiao پیشگام گروه شرکت محدود در 23 نوامبر سال 2019 در Zouping استان شاندونگ چین است.

تنگ Ke | VCG via Getty Images

گسترده اختلال در آورده با شیوع کروناویروس است با چکش جهانی زنجیره تامین و موجب شرکت های چینی برای اعلام “نیروی majeure” — یک ماده است که آنها را معاف از تعهدات قراردادی. اما کارشناسان هشدار می دهند وجود دارد به احتمال زیاد این حرکت ممکن است کار نمی کند.

یک نیروی majeure رویداد زمانی رخ می دهد که شرایط پیش بینی نشده مانند فجایع طبیعی, جلوگیری از یکی از طرفین از انجام قرارداد خود را وظایف absolving آنها را از مجازات است.

از اواخر ماه ژانویه دولت چین اجرا شهرستان-مستندات گسترده و در مقیاس بزرگ قرنطينه است که به طور موثر پیشتر حرکات میلیون ها نفر در چین به عنوان کشور به دنبال حاوی COVID-19 ویروس. کسانی که محدودیت های صدمه دیده اند به عنوان کسب و کار عملیات کارخانه ها و تاسیسات آمد به نزدیک متوقف.

با توجه به چین و شورای ترویج تجارت بین المللی یک دولت وابسته به نهاد چین صادر کرده است 4,811 نیروی majeure گواهی از دریا. 3 با توجه به این بیماری همه گیر. آنها تحت پوشش قرارداد به ارزش 373.7 میلیارد یوان چین ($53.79 میلیارد دلار) رسانه های دولتی شین هوا گزارش شده است. چنین گواهی صادر شده توسط دولت به شرکت هایی که برای آنها اعمال می شود.

در یک به روز رسانی قبلی این شورا گفت: متقاضیان span سراسر 30 صنایع و بخش های بالا برنامه های کاربردی رای شامل ساخت و تولید عمده فروشی و خرده فروشی و ساخت و ساز.

نیروی majeure ممکن است کار خارج از چین

اما چینی اشخاص ممکن است به صورت یک “بیداری بی ادب” زمانی که آنها سعی کنید به ادعای نیروی majeure در برابر پیمانکاران بین المللی گفت: Brian Perrott مستقر در لندن شریک در شرکت قانون بین المللی Holman فنویک Willan.

جمهوری خلق چین (جمهوری خلق چین) اشخاص که صادر شده است گواهی صورت یک بیداری بی ادب اگر آنها فکر می کنم آنها اجازه خواهد داد که آنها را به خارج از قرارداد بین المللی احزاب است.

برایان Perrott

شریک در Holman فنویک Willan

در حالی که این اسناد ممکن است کمک به سازمان های مدعی در برابر یک دیگر در بازارهای داخلی چینی ادعا می کند بیشتر خواهد شد تا در مرحله جهانی Perrott گفت CNBC در ایمیل. “بسیاری از این FM (force majeure) ادعا می کند موفق نخواهد شد” قانون شرکت اضافه شده است.

“جمهوری خلق چین (جمهوری خلق چین) اشخاص که صادر شده است گواهی صورت یک بیداری بی ادب اگر آنها فکر می کنم آنها اجازه خواهد داد که آنها را به خارج از قرارداد بین المللی احزاب” به آن اضافه شده است.

چرا که اکثریت قرارداد تجاری بین چین و بین المللی احزاب حکومت قانون به زبان انگلیسی است که تنها اجازه می دهد تا احزاب به ادعای نیروی majeure اگر سند شامل بسیار خاص دارند ،

نیروی majeure جملات زبان انگلیسی در قانون قراردادها معمولا “بسیار مفصل و طولانی و طرح دقیقا همان است که وقایع را می توان مورد استفاده قرار گیرد به ماشه FM گفت:” Perrott. “آنها اغلب به طور خاص اشاره به همه گیری که پوشش coronavirus.”

حزب ادعا نیروی majeure پس از آن نیاز به اثبات است که توانایی خود را برای دیدار با قرارداد “اختلال” و یا “غیر ممکن” توسط coronavirus. “دومی در خصوص بسیار چالش برانگیز برای اثبات کند. اکثر FM ادعای شکست,” او اضافه شده است.

فرانسوی, غول نفتی در مجموع در حال حاضر را رد کرد و نیروی majeure اطلاع از گاز طبیعی مایع خریدار در چین رویترز گزارش داد.

‘Catch-all’ در مقابل صریح مقررات

از جمله مقررات هستند و تنها مربوط به این قرارداد را یک نیروی majeure بند برای شروع با.

با توجه به تجزیه و تحلیل حقوقی ارائه دهنده فن آوری Kira سیستم فقط 72 درصد از قرارداد بررسی — یا 94 از 130 — شامل نیروی majeure مقررات. این قراردادهای تجاری ثبت بین Feb. 2018 و فوریه. 2020 درگیر حداقل یک چینی نهاد.

از 94 قرارداد با نیروی majeure مقررات فقط 13 از آنها به صراحت دولت است که بهداشت عمومی حوادث — مانند آنفولانزا اپیدمی بیماری جدی آفت و بیماری های اضطراری و یا شیوع بیماری — آیا تشکیل یک نیروی majeure وضعیت Kira سیستم یافت می شود. پیش بینی نشده بهداشت عمومی شرایط نمی شد به صراحت موجود در باقی مانده 81 قرارداد.

“این داده ها نشان می دهد شکاف در قرارداد پیش نویس حداقل از منظر اشخاص متاثر از شیوع کروناویروس به دنبال به استناد خود فورس ماژور بند” نوشت: جنیفر Tsai شرکت دانش حقوقی و مهندسی مرتبط.

قانون انگلیسی را تشویق می کند هر دو طرف در یک وضعیت نیروی majeure به اقداماتی برای کاهش این رویداد و پیامدهای آن – حتی اگر این اقدامات خارج از شرایط قرارداد.

برایان Perrott

شریک در Holman فنویک Willan

بسیاری از قراردادها با نیروی majeure مقررات بررسی توسط Kira سیستم همچنین با استفاده از یک کل “catch-all” زبان بیان کرد که “هر گونه حوادث است که نمی توان پیش بینی کرد و در حال unpreventable و اجتناب ناپذیر توسط تحت تاثیر حزب” تشکیل نیروی majeure این شرکت گفت: در آن گزارش. این انعطاف پذیری به این معنی است که شرکت ها نیاز به در نظر گرفتن اگر شیوع به منزله یک unpreventable و غیر قابل پیش بینی نیروی majeure, رویداد خانه مدرن نوشت.

از 94 قرارداد که شامل نیروی majeure مقررات 44% شامل اعمال دولت در تعریف آن این Kira تجزیه و تحلیل یافت.

که بدان معنی است که “تحت تاثیر احزاب می تواند ظاهرا استناد دولتی گسترش قمری سال جدید تعطیلات اجباری بسته شدن کسب و کار و محدودیت های مسافرتی در هوبئی استان و استانهای دیگر به عنوان “اقدامات دولت فراتر از کنترل خود را به منظور جلوگیری از تحمیل مسئولیت تاخیر در عملکرد و یا عدم انجام” گفت: Tsai.

بحث در آن بیش از

با توجه به این که شیوع کروناویروس است — توسط بسیاری از انتظارات قرار بود در کوتاه مدت Perrott توصیه طرفین در یک قرارداد برای حل و فصل مسائل به جای وارد کردن اختلاف.

یک معاون سابق وزیر در چین وزارت بازرگانی وی Jianguo گفت CNBC در مصاحبه ای در روز یکشنبه که شرکت ها می خواهند برای حفظ اعتبار خود را با شرکای کسب و کار. او افزود که کار چیدن در مناطق خارج از هوبئی کانون شیوع کروناویروس.

وی که در حال حاضر معاون رئیس و معاون اجرایی در پکن بر اساس فکر می کنم تانک, چین, مرکز بین المللی مبادلات اقتصادی گفت: او انتظار می رود تعداد نیروی majeure گواهی به سقوط به دو رقم در 10 روز آینده.

Perrott توصیه می کند هر دو طرف در یک قرارداد به گام برای کاهش هر گونه تخريبي رویداد با توجه به شیوع بیماری های ویروسی.

“فارسی قانون را تشویق می کند هر دو طرف در یک وضعیت نیروی majeure به اقداماتی برای کاهش این رویداد و پیامدهای آن – حتی اگر این اقدامات خارج از قرارداد,” او گفت: CNBC.

“آن را نیز حس خوب برای احزاب به تلاش برای حل و فصل این موضوع دوستانه. پس از همه coronavirus است که هیچ کس تقصیر” گفت: Perrott.

— CNBC ساناز چنگ کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>