چین hid میزان شیوع کروناویروس, آمریکا, هوش, بنا به گزارش ها می گوید

یک مرد با پوشیدن یک ماسک صورت به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر COVID-19 coronavirus پیاده گذشته یک حزب کمونیست پرچم در امتداد یک خیابان در ووهان در چین مرکزی هوبئی استان در 31 مارس سال 2020 است.

Noel Celis | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

دولت چین عمدا underreported تعداد کل coronavirus موارد و مرگ و میر در کشور آمریکا و جامعه اطلاعاتی گفت: کاخ سفید یک گزارش جدید می گوید.

بلومبرگ با استناد به سه مقامات ایالات متحده گزارش روز شنبه که جامعه اطلاعاتی گفت: در یک گزارش طبقه بندی شده است که چین را به چوب خط حساب کردن از COVID-19 عفونت و مرگ و میر است که هدفمند ناقص است.

راز گزارش آمده است که چین شماره جعلی دو نفر از مقامات گفته بلومبرگ. کاخ سفید با دریافت این گزارش در هفته گذشته با توجه به اخبار خروجی.

چین گزارش کرده است 82,361 coronavirus موارد اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد. این تعداد حدود نیمی از کل موارد تایید شده در ایالات متحده تبدیل شده است که این کشور با بیشترین تعداد عفونت های گزارش شده در جهان است.

نه کاخ سفید و نه سفارت چین در واشنگتن بلافاصله در پاسخ به CNBC درخواست برای نظرات بلومبرگ گزارش.

“شما نمی دانید که آنچه در این شماره ها در چین” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید نشست خبری هفته گذشته است.

جزئیات بلومبرگ کامل گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>