چین ‘صفر شانس’ از دستیابی به “آسیب پذیر” اروپا شرکت فنی اتحادیه اروپا خواستار متحده را به مخاطره

این Infineon لوگو را می توان در یک تراشه در هیئت مدیره از یک میکروکنترلر کیت در Infineon نشست عمومی سالانه در کنگره مرکز شهر مونیخ مرکز نمایشگاه. Infineon دیده می شود به عنوان یکی از اروپا کلیدی شرکت های فن آوری در فضای نیمه هادی.

ماتیاس بلک | عکس داد | گتی ایماژ

اروپا شده است یک مکان جذاب برای شرکت های چینی به دنبال سرمایه گذاری و به دست آوردن — و در اخیر جلسه از ضعف در سهام به خصوص در کلید tech شرکت می تواند بیشتر بستم علاقه خود را.

به گفته یک تحلیلگر برخی از اروپا کلید فن آوری شرکت ها “آسیب پذیر” با توجه به رکود بازار اما یک سیاستمدار بالا در اتحادیه اروپا خواست کشور را به سهام در این شرکت ها برای جلوگیری از تصاحب چینی.

شیوع کروناویروس در چین است که در سراسر جهان منجر به رکود در قیمت سهم در سراسر جهان است. برخی از اروپایی شرکت فنی است که بخشی از صنایع دیده می شود به عنوان استراتژیک مانند ارتباطات از راه دور و یا نیمه هادی ها گرفته اند آمار این سال است.

اروپا آسیب پذیر است چرا که این قاره عقب هر دو کشور چین و ایالات متحده در هر دو رشد اقتصادی و نوآوری است.

نیل Campling

Mirabaud اوراق بهادار

فنلاندی تجهیزات شبکه-ساز نوکیا پایین بیش از 9.6 درصد در سال به تاریخ. آن رقیب اریکسون کاهش یافته است 2%. در ضمن تراشه شرکت Infineon و STMicro کاهش یافته است 20 درصد و 7.5% بود.

“من می گویند که اروپا آسیب پذیر است چرا که این قاره عقب هر دو کشور چین و ایالات متحده در هر دو رشد اقتصادی و نوآوری” نیل Campling از تکنولوژی رسانه و ارتباطات تحقیق در Mirabaud اوراق بهادار گفت: CNBC.

“چین به مدت طولانی استفاده می شود سیاست ‘خرید آن را سریعتر از ساخت آن’ به مقیاس به سرعت و قطعا تفکر است که اختلالات اخیر و کاهش ارزش بازار در حال حاضر ممکن است فرصت است.”

چینی تصاحب در اروپا

شرکت های چینی ساخته شده اند برخی از قابل توجه خریداری و سرمایه گذاری در شرکت های فن آوری.

در سال 2016, چینی, غول تکنولوژی Tencent خریداری اکثریت سهام در فنلاندی, بازی موبایل, ساز, Supercell و Midea چینی لوازم الکتریکی تولید کننده خریداری آلمانی رباتیک شرکت Kuka. و در سال گذشته, مورچه, مالی, مالی تکنولوژی های وابسته Alibaba خرید انگلستان-بر اساس ارز WorldFirst.

اما موشکافی چینی تصاحب تلاش اخیرا افزایش یافته و به خصوص در ایالات متحده از طریق کمیته سرمایه گذاری خارجی در ایالات متحده, و یا CFIUS.

آن را مسدود کرده است شرکت های چینی’ است که تلاش برای به دست آوردن شرکت های آمریکایی به ویژه کسانی که دیده می شود در فن آوری های کلیدی مناطق. یک مثال بود و در سال 2018 زمانی که CFIUS مسدود آمریکایی نیمه هادی شرکت تست Xcerra را تصاحب توسط چین هوبئی Xinyan.

و در ماه ژانویه CFIUS به دست آورد افزایش قدرت به مورد مداقه قرار دادن معاملات برای امنیت ملی تهدید است.

که افزایش نگرانی در مورد چینی خریداری شده است در حال حاضر بازی کردن در اروپا است.

Margrethe بازرگانی با اتحادیه اروپا (EU) کمیسیون پیشنهاد در مصاحبه با فایننشال تایمز که روز دوشنبه منتشر شد که کشورها باید در نظر گرفتن سهام در شرکت های برای دفع تهدید از تصاحب.

“ما نمی هر گونه مسائل متحده اقدام به عنوان شرکت کنندگان در بازار اگر نیاز بود — اگر آنها ارائه سهام در یک شرکت اگر آنها می خواهند برای جلوگیری از تصاحب این نوع” بازرگانی گفت.

در برابر این پس زمینه که ایالات متحده و چین تجارت جنگ است که همچنین یک نبرد بیش از فن آوری برتری شده است که بازی کردن. در قلب آن است که تسلط بر نسل بعدی فن آوری های مانند 5G و هوش مصنوعی است.

وجود دارد کاملا صفر شانس از شرکت های بزرگ … سقوط طعمه به چینی علاقه به همه آنها قابل توجه ایالات متحده کسب و کار و مشتریان خود را و شما می خواهم انتظار آمریکا برای جلوگیری از هر گونه معامله.

نیل Campling

Mirabaud اوراق بهادار

اما در اروپا شده است در وسط, به خصوص موضوع 5G یا تلفن همراه جدید شبکه های امیدوار کننده فوق سریع داده ها با سرعت و توانایی به زیر بنای زیرساخت های حیاتی.

ایالات متحده به انجام یک کمپین برای جلوگیری از چین Huawei از به عنوان بسیاری از بازارها که ممکن است این ادعا آن است که یک تهدید امنیت ملی به دلیل تجهیزات آن می تواند مورد استفاده قرار گیرد توسط پکن برای جاسوسی است. Huawei بارها رد آن ادعا. اما واشنگتن شده است هل دادن کشورهای اروپایی مانند آلمان به استفاده از Huawei دنده در آن 5G rollout.

در ضمن هواوی تنها دو رقبای اصلی — اریکسون و نوکیا — اروپایی هستند.

با قوی کلمات از بازرگانی اروپا و به احتمال زیاد مهم تر از هر گونه تلاش توسط شرکت های چینی برای به دست آوردن فن آوری های کلیدی شرکت در این قاره.

“اروپا خواهد بود بسیار با احتیاط از اجازه می دهد چین به جلو بیشتر می شود و به دنبال به سرعت خود را پیشرفت” Campling گفت. “اروپا است که بر روی آنها در حال حاضر بسیار شبیه به ما بوده است و برای دو سال گذشته است. وجود دارد کاملا صفر شانس از شرکت های بزرگ … سقوط طعمه به چینی علاقه به همه آنها قابل توجه ایالات متحده کسب و کار و مشتریان خود را و شما می خواهم انتظار آمریکا برای جلوگیری از هر گونه معامله.”

“و در حال حاضر کوچکتر معاملات به احتمال زیاد نیز به صورت موانع با توجه به این مطلب تهاجمی ایدئولوژی که بازرگانی به نظر می رسد مصرف,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>