چین برای پاسخ به سوالات بیش از coronavirus شیوع وزیر بریتانیا می گوید

رئیس جمهور چین و رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پکن ،

Artyom ایوانف | TASS | گتی ایماژ

انگلستان اضافه شده است به فشار بین المللی بر چین برای پاسخ به سوالات بیش از اطلاعات آن به جهان در مورد شیوع کروناویروس اما گفت: در حال حاضر اولویت این است که به ضرب و شتم همه گیر.

خواست روز دوشنبه اگر چین نیاز به توضیح دهید که چگونه به سرعت آن را ساخته شده در جهان آگاه از میزان ویروس, انگلستان, وزیر دفاع گفت: “من فکر می کنم آن را ندارد.”

“اما من فکر می کنم زمان برای, پس از مرگ در این است که پس از ما تمام کردم آن را تحت کنترل داشته و از طریق آن آمده و اقتصاد ما در حال بازگشت به حالت عادی” وزیر دفاع انگلیس بن والاس گفت LBC رادیو.

“تنها با باز بودن و شفاف خواهد شد و ما در مورد آن را یاد بگیریم و چین نیاز به باز و شفاف در مورد آنچه در آن آموخته و کاستی های آن, بلکه آن موفقیت” والاس گفت.

نظرات خود را پس از یک رگبار گلوله از ایالات متحده انتقاد در برابر چین در مورد دست زدن به آن از شیوع کروناویروس و اتهامات که آن شفاف نیست که آن را به ساخت جهان آگاه است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور فزاینده سرزنش چین و تکرار کرد که اتهام در روز یکشنبه گفت: او معتقد بود که یک “اشتباه” در چین به علت همه گیر هر چند او در حال حاضر هیچ مدرکی برای این ادعا است.

صحبت در فاکس نیوز مجازی, شهرداری مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “من فکر می کنم آنها ساخته شده است یک اشتباه وحشتناک و نمی خواهند به آن اعتراف.”

علاوه بر این وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: وجود شواهد بیماری پدید آمده از یک آزمایشگاه است.

که می آید روز پس از آمریکا جاسوسی آژانس گفت: این مشخص بود که این ویروس بود نه انسان ساخته شده بود اما هنوز بررسی این که آیا آن را ناشی از “یک حادثه در یک آزمایشگاه در ووهان.” چین به شدت رد ادعا می کند که این ویروس فرار از یک مرکز تحقیقاتی در ووهان.

استرالیا گزارش روزنامه آخر این هفته ادعا کرد که آمریکا پنج چشم هوش داد — که شامل بریتانیا و کانادا و استرالیا و نیوزیلند سرویس های اطلاعاتی — گفت: در یک پرونده که چین تا به حال به عمد سرکوب و یا نابود شواهد از شیوع کروناویروس در یک “حمله به بین المللی شفافیت” است که هزینه ده ها هزار نفر از زندگی است. CNBC دیده است نه پنج چشمان پرونده شده است و قادر به طور مستقل بررسی گزارش.

در مورد صحت این گزارش و انگلستان وزیر دفاع گفت: او نمی خواهد نظر. “من هر روز دریافت اطلاعات بولتن ما از سازمان های سراسر جهان است. من نمی دیدگاهها برای فردی بولتن آنچه که من و دیده نمی شود. که خواهد بود اشتباه” والاس گفت.

چین بارها رد کرده است که آن را پوشش داده تا هر گونه اطلاعات در مورد شیوع. آن را می گوید ایالات متحده به سرزنش آن به منظور منحرف کردن توجه خود را از پاسخ به همه گیر.

در مصاحبه با ان بی سی در روز سه شنبه, چینی, معاون نخست وزیر و لو Yucheng گفت: “چین شده است باز و شفاف و مسئول در آن Covid-19 پاسخ. ما را پوشش نمی دهد تا هر چیزی و نه تاخیر هیچ گونه تلاش. ما در حال حاضر اطلاع عموم گاهشمار چگونه ما به اشتراک گذاشته اند اطلاعات در Covid-19.”

تعداد coronavirus عفونت در ادامه به افزایش جهانی موارد در حال حاضر با شکوه 3.5 میلیون. این ویروس باعث شده است که بیش از 247,000 مرگ و میر در سراسر جهان است. در حالی که موارد و مرگ و میر در ادامه به کاهش در اروپا و آمریکا و آمریکای لاتین و آفریقا شاهد تعداد فزاینده ای از موارد رویترز روز دوشنبه گفت:. نیمکره جنوبی است و به سمت زمستان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>