شهروندان چینی پوشیدن ماسک صورت برای محافظت در برابر گسترش Coronavirus به عنوان آنها در بررسی خود به هوایی چین پرواز به پکن در فرودگاه بین المللی لس آنجلس در فوریه 2 سال 2020 است.

علامت Ralston | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

شین دای برنامه ریزی برای پرواز به شمال شرقی چین شهر Shenyang این ماه برای او جشن تولد 40. گسترش سریع coronavirus تغییر ذهن خود را.

“من عصبی به” نیویورک مبتنی بر فولاد تکنسین گفت: او به عنوان او لغو هوایی چین به پرواز در یک آژانس مسافرتی در فلاشینگ بخش از ملکه در شنبه زیرا او نگران مشکل از بازگشت به آمریکا “آن را به ارزش آن را” به دیدار او بومی چین در حال حاضر, او گفت:.

یک به یک هوایی را کاهش و خدمات پس از تقاضا به شدت کاهش یافت و دولت ها در زمان اقدامات شدید است که آنها می گویند هدف جلوگیری از گسترش این بیماری است که sicked بیش از 28000 نفر که اکثر آنها در چین و کشته شدن حداقل 565 نفر از صبح روز پنجشنبه به گفته مقامات بهداشتی.

این مراحل را باید چپ چین در مقام دوم جهان-بزرگترین بازار سفر هوایی پس از آمریکا بیشتر شده است. شرکت های هواپیمایی در ده ها تن از کشورها — از نیوزیلند به فنلاند به امارات متحده عربی — کوچک اند به خدمات و یا در مورد خطوط هوایی ایالات متحده لغو پروازها در مجموع به سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ به عنوان coronavirus اسپرد یک عامل است که درایو کردن خطوط هوایی’ 2020 درآمد و محروم کردن بخش های دیگر از صنعت سفر از جمله هتل ها و خرده فروشان از بالا و هزینه های گردشگران است.

شیوع برخی از مسافران به ورزش احتیاط بیشتری با سفر خود را حتی برای مقاصد دیگر از چین است. بسیاری از مسافران خواهد بود پژوهنده در مورد بهار, سفر در طول این زمان از سال گفت: سیندی Guo اجرا می شود که سفر بین المللی در فلاشینگ. “برخی از مردم ترجیح می دهند به ماندن در خانه” از آنجا که از virus, او گفت:.

ایالات متحده برقرار محدودیت های مسافرتی در یکشنبه که عبارتند از نیاز به بازگشت شهروندان ایالات متحده که در هوبئی استان — که در آن ووهان کانون virus واقع شده است — به صورت اجباری 14-روز قرنطينه. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دستور داده است تا خود قرنطينه برای شهروندان ایالات متحده که در دیگر نقاط سرزمین اصلی چین است. علاوه بر این خارجی ها که در چین در دو هفته گذشته به جز خانواده از شهروندان ایالات متحده و اقامت دائم و چند نفر دیگر اجازه داده شد در همه.

ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی می گوید آن را پردازش و به طور متوسط 371,780 مردم در ایالات متحده به فرودگاه در هر روز در سال مالی گذشته اگر چه مه سفر تقاضا بسیار کمتر از تابستان است. برخی از 14000 نفر پرواز به آمریکا از چین هر روز که در آن سال — تقریبا 5 میلیون است که در سال.

در خطر است بیش از 165,000 پرواز برنامه ریزی شده در داخل و خارج از چین بین ژانویه ، 29 مارس 28 که تاثیر 27 میلیون مسافر با توجه به داده ها از حمل و نقل هوایی شرکت مشاوره Cirium. بیش از 46,700 پروازهای یا 25 درصد از پروازهای برنامه ریزی شده در خارج از چین بین ژانویه ، 23 طریق Feb. 3 لغو شد 12 درصد از آنها برنامه های بین المللی. گرفتن در اطراف در داخل چین نیز در حال تبدیل شدن پیچیده تر و نزدیک به 30 درصد از پروازهای داخلی نامیده می شدند در آن دوره Cirium داده ها نشان می دهد.

هواپیمایی متحده در این هفته به دنبال آن آمریکا در توقف هنگ کنگ پرواز علاوه بر آن سرزمین اصلی چین راه. خطوط هوایی دلتا نیز تحت فشار قرار دادند تا آن برنامه ریزی کاهش این آخر هفته گذشته.

عمران اداره حمل و نقل هوایی از چین درخواست کرده است, خطوط هوایی محلی در حفظ و عامل پروازهای بین المللی به کشورهایی که دارای محدودیت های قرار داده شده در ورودی مسافرت.

اما حتی دولتی چینی شرکت های هواپیمایی نیز توزین سرویس کاهش است. هوایی چین روز دوشنبه گفت: وزارت حمل و نقل آن را می خواهم به آن را کاهش می دهد چین و ایالات متحده خدمات به فقط دو راه: از پکن به لس آنجلس و سپس به سان فرانسیسکو و از پکن به نیویورک و سپس بر روی واشنگتن دالس. حامل دارای مجوز برای پرواز بدون توقف بین پکن و هوستون و نیوآرک اما برنامه ای برای متوقف کردن آن پرواز.

این شرکت هواپیمایی همچنین اعلام کرده است آن را به حالت تعلیق سرویس بین چنگدو و سنگاپور از طریق پایان ماه از سرزمین اصلی چین به ویتنام از طریق پایان ماه مارس. همچنین گفت: این امر توقف چنگدو-سیدنی خدمات تا پایان ماه مارس و پکن پرواز به سیدنی و ملبورن تا پایان ماه فوریه.

مستقر در هنگ کنگ Cathay Pacific این هفته گفت: این امر کاهش پرواز به سرزمین اصلی چین 90 درصد و هشدار در مورد “کاهش قابل توجهی در اطراف بقیه شبکه در طول دو ماه آینده با توجه به شرایط بازار و عوامل دیگر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im