چین کارخانه کاهش فعالیت خود را در سریعترین نرخ رکورد در ماه فوریه

کارخانه فعالیت در چین قرارداد در سریع ترین سرعت ثبت شده در فوریه برجسته آسیب را از شیوع کروناویروس در جهان و دومین اقتصاد است.

چین رسمی شاخص مدیران خرید (PMI) کاهش یافت و به رکورد پایین از 35.7 در ماه فوریه از 50.0 در ژانویه اداره ملی آمار گفت: در روز شنبه و زیر 50 نقطه علامت که جدا از رشد ماهانه از انقباض. تحلیلگران در نظرسنجی رویترز انتظار می رود در ماه فوریه شاخص PMI به در آمده 46.0.

یادآوری خوانش ارائه رسمی اولین عکس فوری از وضعیت اقتصاد چین پس از شیوع کروناویروس بیماری همه گیر است که به کشته شدن تقریبا 3000 نفر در سرزمین اصلی چین و آلوده مورد 80,000.

نتایج نشان می دهد عمیق تر شدن ترک در یک اقتصاد در حال حاضر آمار تجارت جنگ به عنوان coronavirus نیروهای گسترده حمل و نقل محدودیت و سختی بهداشت عمومی اقدامات که فلج فعالیت های اقتصادی.

اقتصاد چین به طور گسترده ای انتظار می رود به رنج می برند یکی دیگر از ضربه شدید در سه ماهه اول این سال اعمال فشار و سیاستگذاران به پرده اقدامات محرک اقتصادی بیشتر.

Nomura انتظار دارد در سه ماهه اول رشد به 2.0% در سال در سال در حالی که اقتصاد سرمایه برآورد اقتصاد چین خواهد قرارداد آشکار در سال در سال از نظر این سه ماهه برای اولین بار پس حداقل 1990s.

کارگران کار در یک صندلی خودرو تولید کارخانه در لهاسا منطقه شیان شمال غربی چین در استان شاآنشی Feb. 26, 2020.

ایسنا | لیو شیائو | گتی ایماژ

یک زیر شاخص تولید nosedived به 27.8 در ماه فوریه از ژانویه 51.3 در حالی که خواندن سفارشات جدید سقوط به 29.3 از 51.4 یک ماه قبل است.

کارخانه در ادامه به از دست دادن شغل در سریع ترین سرعت در سال به عنوان شرایط کار باقی مانده است در میان محدودیت های مسافرتی.

رهبران چین خواسته اند که دولت های محلی کارخانه و کارگران را دوباره شروع عملیات به عنوان به زودی به عنوان ممکن است در کمتر از مناطق آسیب دیده. اما پاسخ آهسته بوده است و بسیاری از کارگران مهاجر — از جمله کسانی که در بدترین ضربه هوبئی — هنوز برای بازگشت به کار به دلیل سختگیرانه قرنطینه قوانین و مداوم ممنوعیت سفر.

داده های رسمی نشان داد که تنها حدود 30 درصد از چین های کوچک و متوسط شرکت کرده بود از سر گرفت تولید از شنبه. برخی از شرکت هایی که باید دوباره کار هستند و بنا به گزارش ها در حال اجرا در زیر ظرفیت عادی.

کوچک و اواسط اندازه شرکت حساب برای بیش از 80 ٪ از سراسر کشور و اشتغال بیش از 60 ٪ از تولید ناخالص داخلی.

شیوع جهانی می تواند طولانی چین, درد

به عنوان coronavirus به بیشتر کشورها برخی از تحلیلگران هشدار داده اند که تاثیر جهانی زنجیره تامین می تواند خطر تقلیل بهبود پس از آن برای تولید کنندگان چینی.

“حتی اگر کمبود نیروی کار در چین شروع به سهولت برخی از کارخانه ها ممکن است به مشکلات سرگیری تولید طبیعی اگر شیوع بیماری در کشورهای دیگر معنی آنها مشکل یافتن منابع محصولات متوسط” جولیان Evans-Pritchard ارشد چین اقتصاددان در اقتصاد سرمایه گفت: در یک یادداشت در روز جمعه.

اقتصاددانان در مورگان استنلی هشدار داده اند از تاثیر تلفظ در سه ماهه اول رشد جهانی با افزایش خطرات ناشی از آن را گسترش به سه ماهه دوم این سال است.

بخش خدمات در چین فعالیت نیز ارسال شده عمیق ترین انقباض در ضبط با رسمی non-manufacturing PMI انداختن به 29.6 از 54.1 در ماه ژانویه جداگانه NBS نظرسنجی نشان داد.

اقتصاد چین دگرگون شده بیشتر به سمت خدمات پس از کوروناویروس سارس بیماری همه گیر در 2002-2003 و این بخش در حال حاضر حدود 60 درصد از این کشور به تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی).

حمل و نقل, گردشگری غذا و سرگرمی بخش شده اند سخت ضربه در طول شیوع کروناویروس به عنوان مردم از مناطق شلوغ.

یک زیر شاخص از فعالیت های ساخت و ساز یک راننده کلیدی رشد بود در 26.6 از 59.7 در ماه ژانویه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>