چین به ارمغان می آورد در هفت کشتی های کروز به خانه ووهان, پزشکی, کارگران, دولت, رسانه ها گزارش

رودخانه یانگ تسه لوکس کشتی کروز “نهنگ آبی” مجموعه بادبان از چونگ کینگ و وارد در ووهان ارائه راحت اقامت موقت برای کارگران پزشکی.

Costfoto | برکرفت رسانه ها | گتی ایماژ

چین در حال در آوردن هفت کشتی های کروز به خانه پزشکی کارگران در ووهان رسانه های دولتی گفت: در زمانی که این کشتی در حال تحت بررسی پس از صدها نفر از مسافران در الماس شاهزاده خانم بوش در ژاپن قرارداد coronavirus.

برای اولین بار از این کشتی نهنگ آبی وارد در ووهان کانون شیوع روز جمعه از فرودگاه ییچانگ یک شهر در نزدیکی پایین رودخانه یانگ تسه.

هفت کشتی را فراهم خواهد کرد 1,469 تخت در کل.

ده ها هزار نفر از کارگران پزشکی آورده شده است به مرکزی هوبئی استان و پایتخت آن ووهان از سراسر چین برای کمک به مهار شیوع کروناویروس.

یک مقام ارشد چینی بهداشتی رسمی در هفته گذشته گفت: همانطور که از Feb. 11, 1,716 سلامت کارگران بوده است آلوده coronavirus از جمله چند که درگذشت.

کشتی به طور معمول مورد استفاده برای کشتی رودخانه در دره خوش منظره و زیبا منطقه شین هوا اضافه شده است.

کشتی انتظار می رود به ارائه امن ناهار خوری و شرایط زندگی برای پزشکان به نگه داشتن آنها را تجدید آنها به عنوان مبارزه با این بیماری همه گیر رسانه های دولتی گفت.

الماس شاهزاده برگزار شد تحت قرنطینه در Yokohoma ژاپن پس از Feb. 3 گزارش کرده بیش از 630 موارد حسابداری برای بزرگترین عفونت های خوشه ای در خارج از چین است.

چندین کشور در حال حاضر تخلیه نمرات از مسافران از کشتی که انجام شده در مورد 3,700 مردم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>