پیاده پوشیدن ماسک صورت آنها به عنوان راه رفتن در خارج از جدید مشرق زمین نقطه عطفی هتل در ماکائو در 22 ژانویه سال 2020 است.

آنتونی والاس | خبرگزاری گتی ایماژ

چین وزارت امور خارجه را متهم کرد که ایالات متحده روز دوشنبه از تنظیم یک “مثال بسیار بد است” وقتی که می آید به مقابله سریع-گسترش شیوع کروناویروس گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است و ترس به جای ارائه کمک های مورد نیاز.

یک سخنگوی وزارت گفت: این غیر منطقی برای کشورها در سراسر جهان و سعی کنید برای جلوگیری از مردم را از عبور از مرز.

وزارت خاص ایالات متحده گفت: آن گسترش ترس و وحشت به جای ارائه کمک قابل توجهی برای توقف شیوع کروناویروس.

“دولت ایالات متحده نمی ارائه هر گونه اساسی کمک به ما” سخنگوی وزارت Hua Chunying گفت.

“آنچه در آن است انجام می شود تنها می تواند ایجاد و گسترش ترس است که یک مثال بسیار بد است.”

کاخ سفید نمی شد فورا در دسترس است برای اظهار نظر در هنگام تماس توسط CNBC.

ملی چین کمیسیون بهداشت روز دوشنبه تایید کرد 17,205 موارد coronavirus در کشور و 361 مرگ و میر.

تعداد مرگ و میر در سرزمین اصلی چین به عنوان یک نتیجه از این ویروس در حال حاضر پیشی گرفته است که از شیوع بیماری سارس است که به طول انجامید و از سال 2002 تا 2003.

اواخر هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن امضا منظور به طور موقت جلوگیری از ورود برای اتباع خارجی که به چین سفر کرده در دو هفته گذشته. استرالیا و ایتالیا و ژاپن و پاکستان و روسیه و سنگاپور را اعلام کرد محدودیت های مشابه.

سازمان بهداشت جهانی توصیه کرده است در برابر اعمال چنین اقداماتی هشدار داد که محدودیت های مسافرتی می تواند باعث بیش از آسیب خوب.

“در یک دنیای جهانی شده سرنوشت همه کشورها هستند از نزدیک مرتبط” هوآ گفت و تاکید کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم به اعمال محدودیت های مسافرتی “می تواند ایجاد و گسترش ترس و وحشت است.”

“در مواجهه با بحران بهداشت عمومی کشورها باید با هم کار کنند برای غلبه بر مشکلات به جای توسل به گدا-تو-همسایه تمرین اجازه دهید به تنهایی امکان استفاده از دیگر مشکلات است.”

نمی ‘عمدا ایجاد وحشت’

که هفته گذشته اعلام کرد پنومونی کشنده مانند ویروس یک اورژانس بهداشت جهانی با استناد به نگرانی که شیوع همچنان به گسترش به کشورهای دیگر با ضعف سیستم های بهداشتی.

که تعیین صادر شد به منظور کمک به سازمان ملل متحد سلامت سازمان بسیج مالی و حمایت سیاسی برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

در یک سخنرانی به این که هیئت اجرایی در روز دوشنبه چین را نماینده خواست جامعه بین المللی نه به “عمدا ایجاد وحشت است.”

نماینده نامیده می شود در کشور در سراسر جهان برای درمان وقوع عینی و گفت: دولت چین ادامه خواهد داد را به عهده “نگرش” نسبت به سلامت شهروندان دارد.

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: 151 coronavirus موارد تایید شده اند در 23 کشور در خارج از چین است.

Tedros نیز مجددا بر سلامت سازمان را در نظر دارد که بدون نیاز به اعمال محدودیت های است که “بی ارزش” دخالت بین المللی سفر و تجارت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de