چین آمریکا را متهم به ریاکاری بیش Huawei برجسته ادعا می کند آن را در جاسوسی آلمان مرکل رهبر

در این تصویر عکس های Huawei آرم و پرچم دیده می شود نمایش داده شده در آندروید تلفن همراه است.

عمر مارکز | LightRocket | گتی ایماژ

چین را متهم کرده است که ایالات متحده از استانداردهای دوگانه در آن انتقادات مخابراتی غول پیکر, Huawei آوردن گذشته ادعا که واشنگتن شنود تلفن آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان.

ایالات متحده آمریکا را حفظ کرده است که چین Huawei است که امنیت ملی در خطر است و آن تجهیزات شبکه می تواند مورد استفاده قرار گیرد توسط پکن برای جاسوسی بر شهروندان آمریکایی است. Huawei بارها رد آن ادعا.

روز یکشنبه ریچارد Grenell سفیر ایالات متحده به آلمان توییتی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال او را به نام و به او دستور به “روشن است که هر ملتی که بخواهد به استفاده از غیرقابل اعتماد 5G فروشنده را به خطر اندازد توانایی ما برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات و اطلاعات در بالاترین سطح است.”

تهدید قطع هوش های یک استدلال است که ایالات متحده استفاده کرده است و چندین بار از جمله در برابر انگلستان که به تازگی اجازه هواوی به بازی در یک نقش محدود در آن 5G شبکه.

5G اشاره به نسل بعدی شبکه های تلفن همراه است که به قول فوق سریع داده ها با سرعت و توانایی به زیر بنای زیرساخت های حیاتی به همین دلیل است که آن را به عنوان پس مخاطرات بالا. ایالات متحده نگران است که Huawei دارای لینک های نزدیک به حزب کمونیست چین و نقطه به قوانین است که به نظر می رسد برای وادار کردن شرکت ها به رعایت هر گونه درخواست برای داده ها از پکن است. Huawei گفته است که هرگز به داده های مشتری به دولت است.

در پاسخ به Grenell را صدای جیر جیر, Hua Chunying, سخنگوی چین در وزارت امور خارجه را متهم کرد که ایالات متحده از نفاق.

“که او (Grenell) است را تهدید کند ؟ چه کسی تهدید واقعی? به یاد داشته باشید اسنودن گفت: ما در جاسوسی صدراعظم تلفن!,” او توییتی.

در سال 2013 سابق آمریکا آژانس امنیت ملی (NSA) پیمانکار ادوارد اسنودن منتشر متعدد اسناد و مدارک مربوط به فعالیت های سازمان. نشریه آلمانی اشپیگل گزارش داد در آن زمان که اسناد و مدارک نشان داد که NSA به حال bugged اتحادیه اروپا دفاتر در واشنگتن و نفوذ اتحادیه اروپا شبکه های کامپیوتری.

در اکتبر 2013 اشپیگل منتشر شده قطعه ای که در آن ادعا کرد که ایالات متحده در شنود گذاشته مرکل تلفن. اتهامات منجر به تحقیقات توسط دادستان فدرال بود که در نهایت کاهش یافته و به دلیل فقدان مدارک و شواهد است که ایستادن در دادگاه.

در آن زمان کاخ سفید اصرار داشت در بیانیه ای که آن را “است و نه نظارت و نه نظارت” مرکل تلفن.

آخرین سالوو بین ایالات متحده و چین می آید پس از بیش از یک سال از فشار روی Huawei. این غول چینی در آمریکا یک لیست سیاه در سال گذشته آن در محدود کردن دسترسی به فن آوری آمریکا. هفته گذشته وزارت دادگستری گسترش آن کیفرخواست علیه Huawei, متهم شرکت اخاذی با تهدید و توطئه برای سرقت اسرار تجاری از شرکت های آمریکایی. Huawei را انکار اتهامات.

آلمان بعد از میدان جنگ بین ایالات متحده و Huawei پس از انگلستان تصمیم گرفت اجازه می دهد تا شرکت چینی یک نقش جزئی در آن 5G شبکه. آلمان هنوز به تصمیم می گیرید که آیا برای حذف Huawei.

مرکل اتحادیه دموکرات مسیحی حزب حمایت یک استراتژی کاغذ که توقف کوتاه کامل ممنوعیت Huawei دخالت در آلمان نسل بعدی تلفن همراه زیرساخت ها است. بلومبرگ گزارش داد که یک رای برگزار خواهد شد در این هفته در این مقاله در یک حرکت است که dubs 5G به عنوان “زیرساخت های حیاتی” است که باید از بالاترین استانداردهای امنیتی. پیش نویس حرکت می کند نه تنها از چین و یا Huawei بلومبرگ گفت.

این تصمیم بیش از هواوی می تواند جرقه یک ردیف بین آلمان و چین و ایالات متحده است اگر آشکار ممنوعیت Huawei ایالات متحده را احساس می کنم تحقیر شده میبیند. اما اگر Huawei ممنوع است چین است که بدون شک برای رفتن به خشم. آلمان را به دقت تعادل ارتباط آن با آمریکا و چین دو کشور شرکای تجاری.

بیش از آخر هفته قانونگذاران ایالات متحده ادامه داد و به سطح شیب دار تا فشار روی Huawei. معاون نانسی پلوسی گفت, چینی, سلطه 5G خواهد بود شبیه به “انتخاب استبداد به دموکراسی در بزرگراه اطلاعات.”

در همین حال وزیر امور خارجه مایک Pompeo Huawei شرح داده شده و دولت مورد حمایت شرکت های فن آوری به عنوان “اسب تروا برای هوش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>