رئیس جراح در بیمارستان نیویورک تشبیه هفته آینده در coronavirus مبارزه به جنگ: این است “ما فلوجه’

نمای بیرونی مرکز پزشکی دانشگاه کلمبیا در نیویورک-پروتستان بیمارستان در فوریه 23, 2012 در شهر نیویورک است.

بن Hider | گتی ایماژ

سر از عمل جراحی در یکی از نیویورک بالا بيمارستان تشبیه هفته آینده از COVID-19 شیوع به جنگ گفت: پزشکان در مورد مبارزه با “ما Gettysburg, ما, Somme ما ایوو جیما ما خه Sanh ما را کشتند.”

نیویورک–Presbyterian Hospital/دانشگاه کلمبیا ایروینگ مرکز پزشکی در منهتن است که در خط مقدم از coronavirus بیماری همه گیر در شهر نیویورک است. جراح-in-chief دکتر کریگ اسمیت محرک یادداشت به کارکنان به اشتراک گذاشته شده به طور گسترده ای به عنوان یک یورش COVID-19 بيمار پور به بیمارستان.

مقامات و اپیدیولوژی ردیابی گسترش ویروس هشدار می دهند که این هفته می تواند در میان کشنده ترین و در عین حال در شهر نیویورک است. این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 67,551 مردم در این شهر و کشته شدن حداقل 3,048 مردم با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

“آرزوی ما برای پیدا کردن ما شکست ناپذیر بهار, اما ما در حال برخورد به هفته پیش بینی شده برای ما بدترین حالت بود گفت:” در مقایسه با هفته پیش رو به سرنوشت جنگ آمریکا جنگ. “این به طور پیوسته شیب مثبت ما را تماشا کرده ام برای یک ماه است سنگ زنی و بی امان.”

شهر نیویورک مقامات دولتی هشدار داده اند برای هفته که به سرعت در حال رشد تعداد عفونت در شهر نیویورک را تهدید می کند به پایمال کردن محلی نظام سلامت در هنگام بستری شدن در بیمارستان قله که رژیم صهیونیستی. اندرو کومو گفت: انتظار می رود در این هفته است.

این لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده تبدیل شده است این Jacob K. Javits مرکز کنوانسیون و دیگر امکانات به طور موقت بیمارستان ها برای افزایش ظرفیت برای درمان بیماران است. دولت تلاش کرده است به افزایش عرضه آن از تجهیزات پزشکی از جمله ماسک ، روپوش و فن های یک برنامه به طور بالقوه صرفه جویی در زندگی وسیله ای است که کمک می کند تا بیماران تنفس. در حال حاضر این شهرستان است که به دنبال افزایش آن تعداد از کارکنان پزشکی به پزشکان و پرستاران مانند کسانی که در نیویورک–پروتستان چهره هفته بی امان کار می کنند.

میزان مرگ و میر در سراسر ایالت نیویورک در حال حاضر در 2.9% اسمیت نوشت: به کارکنان و اضافه کرد که خود را خیلی زود به مقایسه چگونه نیویورک بيمارستان همایش بعدی به دیگر سخت-آمار شهرستانها.

“من نمی دانم که در حال حاضر ما در حال دور کمر در اعدام مه از جنگ,” او نوشت. “ما مشغول هستند با بیماران مراجعهکننده به بیمارستان ما—یک گروه پر خطر. قهرمانانه تلاش من شاهد هر روز در حال به هیچ یک دوم. بسیاری از زندگی ها را نجات داد از دست داده است. اجازه داوران تعداد سکته مغزی در پایان دور.”

دانشگاه واشنگتن و موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی و تولید مدل برای هر دولت رای از عفونت است که کاخ سفید قبلا اشاره شده است. دانشگاه مدل همانطور که از صبح روز دوشنبه پیش بینی می کنند که ایالت نیویورک خواهد رسیدن به اوج استفاده از منابع در چهار شنبه, آوریل 8.

که مدل پیش بینی ایالت نیویورک سقوط خواهد کرد کوتاه تقریبا 12,400 تخت بیمارستان چه خواهد بود و خواستار سقوط نزدیک به 6000 تخت های مراقبت ويژه ، مدل تخمین می زند که تا به 15,618 مردم می میرند در نیویورک با توجه به COVID-19 Aug. 4.

اما گسترش این ویروس در حال نشان دادن نشانه هایی از کاهش در نیویورک و برخی دیگر از مناطق حتی به عنوان نرخ مرگ شتاب سابق غذا و داروی کمیسر اسکات Gottlieb گفت CNBC در روز دوشنبه.

“شمال غربی اقیانوس آرام و نیویورک در حال بهبود است. آنها در حال نشان دادن نشانه هایی از ضربه اوج خود احتمالا این هفته گفت:” گوتلیب یک CNBC عامل که بر روی تخته از Pfizer و بیوتکنولوژی شرکت Illumina. “جنوب و جنوب شرقی هستند که احتمالا تا حرارت. این است برای رفتن به یک هفته دشوار.”

“این یک fiercesome پاتوژن,” او گفت: “Squawk Box.” “این است که سمت راست وجود دارد با برخی از مهمترین firecesome بیماری های مسری ما برخورد کرده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>