چارلی مونگر هشدار وجود دارد ‘بسیاری از مشکلات آینده’ دلیل ‘بیش از حد رنجور بیش از حد’

چارلز مونگر

David A. Grogan | CNBC

چارلی مونگر معاون رئیس برکشایر هاتاوی و وارن بافت دیرین شریک کسب و کار صادر وخیم هشدار در مورد آینده روز چهارشنبه.

“من فکر می کنم وجود دارد بسیاری از مشکلات آینده او گفت:” در لس آنجلس-روزانه بر اساس مجله سالانه سهامداران نشست. “وجود دارد بیش از حد رنجور بیش از حد.”

مونگر — که صندلی ناشر برجسته چقدر ریسک سرمایه گذاران در نظر گرفتن زمانی که سرمایه گذاری به خصوص در چین است.

“در چین … آنها عشق به قمار در سهام. این است که واقعا احمق است” مونگر گفت. “این سخت است تصور کنید هر چیزی احمقتر از راه چینی نگهداری سهام است.”

در ایالات متحده به تنهایی سرمایه گذاران در صورت خطرات اعم از coronavirus’ تاثیر در اقتصاد به عدم اطمینان سیاسی از انتخابات ریاست جمهوری. همچنین وزارت خزانه داری اعلام کرد که کسری بودجه ایالات متحده آمریکا با افزایش 25% در چهار ماه اول سال مالی 2020 دوره به $1.06 تریلیون. این شاخص میانگین صنعتی داوجونز و S&P 500 در هر دو آمار بالاترین رکورد در روز چهارشنبه.

‘Bulls— درآمد’

به نقطه نظر خود را در مورد بیش از حد مونگر اشاره به گسترش EBITDA به عنوان جعلی سود متریک. “من نمی خواهم هنگامی که بانکداران سرمایه گذاری و بحث در مورد EBITDA که من bulls— درآمد” او گفت:.

“این مسخره” مونگر گفت: با توجه به EBITDA — که برای سود قبل از بهره و مالیات و استهلاک و استهلاک — نمی تواند به درستی منعکس چقدر پول یک شرکت باعث می شود بر خلاف سنتی درآمد. “فکر می کنم از پایه های فکری نادرستی که می آید زمانی که شما شروع به صحبت کردن در مورد تنظیم EBITDA. شما تقریبا اعلام شما هستیم با یک پوسته پوسته شدن.”

Uber سهام شروع به پریدن کرد در هفته گذشته پس از گفتن آن در حال حرکت بود تا آن “EBITDA سودآوری” هدف به سه ماهه چهارم این سال است.

اما این نیست که همه را آزار مونگر. او همچنین گفت: نوآوری بوم او را تجربه کرده است در طول زندگی خود می تواند شروع به افول است.

“من فکر می کنم که نسل من تا به حال بهترین از این همه تغییرات تکنولوژیکی گفت:” مونگر, 96, ذکر پزشکی به طور چشمگیری بهبود یافته در طول عمر خود در حالی که اختراعات مانند تهویه مطبوع افزایش استاندارد زندگی. “من فکر نمی کنم ما در حال رفتن به دریافت به عنوان بسیاری از بهبود در آینده به خاطر ما بدست مقدار در حال حاضر.”

سرمایه گذاران از همه راه راه نگاه به جلو به مونگر سالانه نشانی پس چون از حکمت او ، مونگر نیز در نظر گرفته می شود یکی از بهترین سرمایه گذاران و کسب و کار متفکران همیشه. قبل از پیوستن به بافت در برکشایر, مونگر زد یک مشارکت سرمایه گذاری که بازگشت به طور متوسط 20 درصد در سال از سال 1962 تا 1975. در ضمن S&P 500 به طور متوسط بازگشت سالانه فقط 5 درصد در آن زمان.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>