صدراعظم به پرده £2bn کار آموزی طرح

صدراعظم Rishi Sunak را صرف £2bn بودجه صدها نفر از هزاران نفر از “محل کار” برای نگه داشتن افراد جوان کردن دل خود را در شرایط اضطراری اقتصادی به روز رسانی به نمایندگان مجلس در روز چهارشنبه.

آقای Sunak را ایجاد شغل و آموزش طرح های در قلب این آخرین مرحله از coronavirus طرح بازیابی به عنوان دولت شروع به عقب نشینی کردند طرح در سه ماه آینده که مردم را به ماندن در خانه بدون کار.

برخی در دولت ترس بیکاری می تواند بالای سه میلیون در ماه های آینده.

preview image
چه می Rishi Sunak را به جرقه هزینه ؟

دولت می خواهد به تقویت اقتصاد با علائم آنها می تواند در تقویت بخش مسکن با اعلام یک برش به تمبر در عرض چند ساعت.

تحت کار قرار دادن طرح کارفرمایان خواهد پرداخت توسط خزانه به استخدام افراد با سن 16-24 25 ساعت کار در هفته به مدت شش ماه تحت صدراعظم جدید “Kickstart طرح”.

صدراعظم را کارفرمایان پرداخت کل هزینه از حداقل دستمزد برای کسانی که آنها را به مشاغل موقت به زیر طرح است که به مردم در روز جهانی اعتبار کمک یک “کار مربی”.

خزانه انتظار هر فرد جوان شاغل به هزینه آنها را در اطراف £6,000-£7,000 به پرداخت این حقوق است که در حال حاضر £4.55 برای کسانی که زیر 18, £6.45 برای کسانی که سن 18-20 و £8.20 برای کسانی که سن 21-24.

بیشتر از Covid-19

به طور کلی این صندوق است که تخمین زده می شود در حدود £2bn اگر چه کلمبوس منابع استرس وجود دارد بزرگ است عدم اطمینان بیش از این رقم است.

اخبار آسمان می داند این بعید است که به بزرگترین واحد مورد اعلام می شود در روز شنبه در تابستان به روز رسانی.

خزانه خواهد استدلال می کنند آن است که مصرف این عمل چون افراد جوان هستند بیشتر احتمال دارد به furloughed.

یک چهارم از یک میلیون نفر بیشتر در سن زیر 25 ادعا مزایای بیکاری از ماه مارس و افراد جوان در حال خروج از آموزش و پرورش را بسیار دشوار مشاغل بازار است.

آقای Sunak گفت: “افراد جوان تحمل فشار بیشتر اقتصادی بحران, اما آنها در معرض این زمان به دلیل کار می کنند در بخش های نامتناسب برخورد با این بیماری همه گیر.

“ما همچنین می دانیم که بیکاری جوانان یک تاثیر طولانی مدت در شغل و حقوق و دستمزد و ما نمی خواهید برای دیدن که اتفاق می افتد به این نسل است.

“بنابراین ما باید جسورانه برنامه برای محافظت از پشتیبانی و ایجاد شغل – برنامه ریزی برای شغل.”

گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

آقای Sunak نیز تایید تعدادی از طرح های اعلام شده توسط وزارت خزانه داری این هفته است.

این خدمات عبارتند از:

  • £2bn از کمک های مالی برای, سبز, بهبود صفحه اصلی, که وزارت خزانه داری آمریکا را ارائه شغل برای سازندگان و کسبه
  • £1.57 میلیارد دلار سرمایه گذاری در فرهنگ و هنر بخش های توزیع مخلوطی از وام و کمک های مالی به صنعت بعید به بازگشایی مناسب تا سال آینده.
  • £111m سرمایه گذاری به سه مقیاس کارآموزی در 2020-21 اضافی £32متر ملی مشاغل خدمات ارائه متناسب با شغل مشاوره برای یک چهارم از یک میلیون بیشتر افراد جوان
  • £17m بودجه به تقریبا سه برابر تعداد بخش مبتنی بر کار آکادمی سرمایه گذاری در 2020-21

وزارت خزانه داری شده است با توجه بیشتر به طرح های به پا زدن شروع به اقتصاد از جمله هدفمند مالیات بر ارزش افزوده کاهش زده و صنایع و کوپن طرح برای تشویق خیابان بالا هزینه.

با این حال یکی کلمبوس منبع بازی کردن شانس کوپن هزینه های طرح که اعلام شده توسط Mr Sunak امروز در میان نشانه هایی از رشد حزب محافظه انتقاد در مورد چنین ایده.

کار سایه صدراعظم Anneliese Dodds گفت دولت است “و در عین حال به افزایش مقیاس از بحران بیکاری”.

او خواستار پایان دادن به “یک اندازه متناسب با همه” رویکرد به پایان کار حفظ و خود اشتغالی طرح.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>