صدراعظم مجموعه کنار £3bn برای مشاغل سبز بازیابی

صدراعظم Rishi Sunak صرفنظر £3bn به ایجاد مشاغل سبز به عنوان بخشی از بهبود اقتصادی از coronavirus بحران است.

این پول شامل £1bn سمت decarbonisation از ساختمان های عمومی مانند مدارس و بیمارستان ها – که بسیاری از آنها در حال هدر دادن گرما و کمک نسبت به تغییر آب و هوا.

در اقتصادی اعلام روز چهارشنبه آقای Sunak همچنین انتظار می رود به پرده £50 متر پروژه آزمایشی برای مقاوم سازی مسکن اجتماعی از طریق اقداماتی مانند پمپ های حرارتی.

Chancellor Rishi Sunak
تصویر: صدراعظم Rishi Sunak صرفنظر £3bn به ایجاد مشاغل سبز

اما فعالان گفت که به تنهایی کافی نخواهد بود اگر بریتانیا است که برای رسیدن به آن هدف خنثی کربن تا سال 2050.

بریتانیا ساختمان برای کنترل مصرف انرژی در میان بدترین در اروپا – و در عین حال ساختمان های موجود شده اند برجسته به عنوان ایجاد بزرگترین انرژی تولید گازهای گلخانه ای سردرد.

اخبار آسمان صحبت به علم و معلم در یک مدرسه در منچستر نشان داد که دانش آموزان در مورد تغییر آب و هوا را گرفته و آن را به دست خود به مدرسه خود را بیشتر در مصرف انرژی کارآمد.

Parrs چوب در مدرسه منچستر در اصل ساخته شده در سال 1965.

بیشتر از Covid-19

Chris Baker گفت: در طول هشت سال دانش آموزان باید نظارت تعداد قابل توجهی پروژه های بهبود و امن بیش از £600,000 در مقاوم سازی کمک های مالی.

سه سال پیش هنگامی که پانل های خورشیدی نصب شد بر روی سقف آن را بزرگترین مجموعه ای از پانل های خورشیدی نصب شده باشد در یک مدرسه در بریتانیا است.

شده اند وجود دارد بسیاری از پروژه های دیگر از جمله تطبیق روشنایی.

به طور کلی مدرسه آن را کاهش داده است قبض برق یک سوم.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

آقای بیکر گفت: “شما باید تعداد زیادی از دانش آموزان انجام تغییرات آب و تظاهرات و در اینجا شما یک فرصت برای دانش آموزان درگیر در این فرآیند و نه فقط بالا بردن سطح آگاهی.

“دانش آموزان ، ما آن را انجام داده ام بیش از هشت سال به عنوان یک پروژه آموزشی. ما در حال حاضر در تلاش برای تدریس به مدارس دیگر چگونه به آن را انجام دهد.”

آن است که این نوع از پیشرفت های که دولت نیاز به حمایت اگر چکه کن ساختمان های عمومی نمی خواهید به مانع بریتانیا خالص صفر هدف است.

لوقا مورفی, موسسه تحقیقات سیاست عمومی گفت: “ما می دانیم که ساختمان را تشکیل می دهند و سهم قابل توجهی را به ما کربن تولید گازهای گلخانه ای و در نتیجه سرمایه گذاری اعلام کرد در شرایط و ضوابط عمومی ساختمان decarbonisation برنامه – بلکه پول آنها اعلام کرد برای مسکن اجتماعی – واقعا خوش آمدید.

“کلید خواهد بود اگر این پرداخت بر گسترده تر در دراز مدت برنامه بیش از 10 سال آینده و یا این است که آیا یک محرک.

“اگر این دومی پس از آن که به اندازه کافی نیست.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>