صدراعظم دست نوآورانه’ شرکت £1.25 میلیارد دلار در ویروس پشتیبانی از به قدرت رشد’

صدراعظم نشان داده است: £1.25 میلیارد دلار طرح برای حفاظت از شرکت های نوآورانه است که می تواند “قدرت ما رشد” پس از coronavirus بیماری همه گیر.

همانطور که قبلا اعلام کار احتباس طرح برای furloughed کارگران باز برای برنامه های کاربردی, Rishi Sunak گفت: دولت می خواست برای کمک به شروع یو پی اس و دیگر شرکت های کوچکتر بازیابی از COVID-19 بحران در بخش از تکنولوژی به زندگی علوم است.

دو عنصر وجود دارد به آخرین بسته برای کمک به کسب و کار از طریق coronavirus بحران است.

Adam Marshall
‘شرکت کرده اند دیده می شود درآمد سقوط کردن یک صخره’

برای اولین بار است که یک £500 طرح وام برای رشد شرکت های به نام آینده, صندوق راه اندازی می شود در ماه مه در یک 50/50 همکاری با کسب و کار بانکی.

انگلستان شرکت که قبلا مطرح شده حداقل £125,000 در سهام سرمایه گذاری, اما که ذکر نشده در بازار سهام واجد شرایط هستند.

کسب و کار می تواند دسترسی بین £125,000 و £5m از دولت با مجموع همسان توسط بانک – هر چند این وام را تبدیل به سهام اگر نمی پرداخت.

بقیه پول در دسترس £750 متر است که “حمایت هدفمند” برای کوچک و متوسط کسب و کار با تمرکز بر تحقیق و توسعه است.

بیشتر از Covid-19

آقای Sunak گفت: “انگلستان است که یک رهبر جهانی وقتی که می آید به نوآوری است.

“ما شروع یو پی اس و کسب و کار رانندگی تحقیق و توسعه یکی از ما بزرگ اقتصادی نقاط قوت و کمک خواهد کرد که قدرت ما رشد خارج از coronavirus بحران است.

Andrew Bailey
چهره اقتصاد ‘unprecedent’ تکان خوردن

“این جهان پیشرو صندوق معنی خواهد بود که آنها می توانند دسترسی به سرمایه نیاز آنها در این زمان دشوار حصول اطمینان از پویا, رشد سریع شرکت ها در سراسر همه بخش ها خواهد بود قادر به ایجاد ایده های جدید و گسترش رفاه.”

بسته بود با استقبال گروه های کسب و کار هر چند کار محتاط تر بود در پاسخ آن.

سایه صدراعظم Anneliese Dodds گفت: “ما ابراز نگرانی های عمده ای در مورد توانایی شروع یو پی اس و نوآوری شرکت های آب و بحران کنونی نه به خاطر بسیاری از شکست به سود به اندازه کافی از برنامه های موجود به شناور باقی می ماند.

“در حالی که خوش آمدید, شیطان خواهد شد در جزئیات چگونه شرکت می تواند واجد شرایط برای این بودجه و چه مدت آن را به می رسند.

“با توجه به نرخ بسیار پایین پذیرش برنامه های کاربردی برای وام کسب و کار کوچک برنامه و فشار و زمان کنونی فشارهای رو بسیاری از شرکت های این بودجه باید به سرعت و با حداقل تشریفات اداری اگر ما حتی برای جلوگیری از بیشتر شرکت های بین می رود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>