اجتماعی مدیر عامل شرکت سرمایه Chamath Palihapitiya روز چهارشنبه دو برابر در نظر است که دولت نباید قید وثیقه میلیاردرهای یا اجازه می دهد buybacks در میان Covid-19 بیماری همه گیر.

“Buybacks در حال نمونه اولیه آن در حال رشد فشار از بی کفایتی در میان مدیران اجرائی و در میان تخته” Palihapitiya گفت: در CNBC “سریع پول حاصل کار دو گزارش است.” “و این که در آن ما نیاز به شروع به فکر کردن در مورد چگونه این قوانین نیاز به تغییر است.”

Palihapitiya بود و دفاع از نظرات خود را از دو هفته پیش هنگامی که او فقیر گفت:-انجام مدیر عامل لایق “محو” به جای bailed از coronavirus مربوط به مسائل اقتصادی است.

“من فکر می کنم چرا من نا امید است که من فقط فکر می کنم که این نوع رفتار باعث می شود هیچ حس و به جای مجازات آن شده است پاداش” Palihapitiya گفت.

“از سال 2009 تاکنون 500 شرکت در S&P 500 آنها خریداری $7 تریلیون دلار از سهام و یا سود سهام صادر شده که معلوم بود بیش از 90 سنت از هر دلار سود که آنها ساخته شده طی 11-به علاوه سال است. دولت فدرال و همچنین تغذیه بین پولی و مالی محرک ترکیب شده اند اساسا منتقل حدود 7 تریلیون دلار در حال حاضر به آن گفت: شرکت و همچنین شرکت های کمی کوچکتر از آنها را,” او اضافه شده است.

Palihapitiya شده است به انتقاد از ایالات متحده و اقتصادی واکنش به Covid-19 همه گیر و گفت که پول محرک باید به طور مستقیم به مصرف کنندگان و کارگران به جای کسب و کار. فدرال رزرو اعلام کرده است یک کشت از حرکت های جدید با هدف گرفتن تریلیون دلار به کسب و کار و دولت آن از جمله خیابان اصلی کسب و کار برنامه اعطای وام و بازار مداخلات به عنوان بخشی از یک استراتژی تهاجمی برای حفظ بازارهای عملکرد و حمایت از اقتصاد است.

اما Palihapitiya گفت که تاثیر عمومی در دراز مدت. او پیش بینی کرد که شرکت کشت و اخراج در سه ماهه چهارم سال 2020 پس از آنها صرف پول دریافت کرده و در ادامه به توان نهفته این بیماری همه گیر.

“من فکر می کنم که بسیاری از شرکت هایی که پشتیبانی می هنوز هم در تلاش که شرایط کسانی که کمک های مالی و وام های سقوط کردن است که در ماه سپتامبر. و متاسفانه من فکر می کنم ما ممکن است دیدن امواج بزرگ از اخراج که فقط اتفاق می افتد در Q4 به عنوان کریسمس زمان 2020,” او گفت:.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im