بخش های خاص می تواند یک دام به عنوان سهام تجمع استراتژیست می گوید

فورد موتور شرکت. میشیگان کارخانه مونتاژ بیکار می ایستد, در, Wayne, میشیگان, ایالات متحده در دوشنبه 23 مارس سال 2020 است.

آنتونی Lanzilote | بلومبرگ | گتی ایماژ

به عنوان بازارهای سهام در سراسر جهان تجمع در پشت امیدوار کننده اخبار از پتانسیل coronavirus درمان برخی از بخش می تواند یک “دام” برای سرمایه گذاران با توجه به خیابان دولت ارشد ETF استراتژیست ربکا Chesworth.

روز جمعه تجمع پس از خبری که مواد مخدر طراحی و توسعه توسط Gilead Sciences شد نشان از اثر در درمان coronavirus.

بازارهای گسترده پیشرفته در این هفته به عنوان کشور شروع توطئه بازگشایی اقتصاد خود را با گسترش این بیماری همه گیر نشان دادن علائم اولیه تثبیت شده است. اما Chesworth گفت CNBC “نشانه های خیابانی اروپا” در روز جمعه است که مقیاس از دست دادن شغل در ایالات متحده به معنای پرتاب ریباند در تمایلات مصرف کننده قابل توجهی از موانع.

بیش از 22 میلیون نفر ثبت مدعیان پس از coronavirus بحران آغاز شد تقریبا پاک کردن تمام مشاغل را به دست آورد پس از رکود بزرگ.

“است که تلفات قابل توجهی را در بودجه خانوار و در نتیجه بسیاری از سهام که در حال حرکت بوده است در دو هفته گذشته — و اجازه دهید صادقانه آن شده است کاملا دیوانه رالی داده شده است که در پس زمینه — اما آنچه که ما شاهد آن هستیم این است که مردم هیجان زده دوباره در مورد خرده فروشان اوقات فراغت شرکت های, لوکس, خودرو, و است که واقعا به نظر می رسد به یک بیت از یک دام در لحظه” Chesworth گفت.

او همچنین نشان داد که دولت خیابان ETFs (تبادل وجوه معامله) تا به حال دیده می شود بسیار بالا حجم معاملات در مراقبت های بهداشتی سهام در روزهای اخیر برای بسیاری از دلایل.

“از یک طرف این است که یک بخش دفاعی پس از آن است که یک محل برای اجرا به. این محل که در آن شما باید قوی رشد درآمد و واقعا جایی که شما را دیده اند و نه هر نکند تا کنون,” او گفت:.

“بنابراین وجود دارد که در پس زمینه به علاوه این واقعیت است که شما باید خود را نگرانی های سیاسی در ایالات متحده تا حد زیادی نقض. از سوی دیگر ما باید تعداد زیادی از تولید کنندگان یا درگیر در ramping تا از تست به دنبال یک واکسن یا به دنبال یک درمان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>