مارک زوکربرگ شهادت قبل از خانه انرژی و تجارت کمیته در Rayburn خانه ساختمان اداری در کاپیتول هیل مارس 11, 2018.

تراشه Somodevilla | گتی ایماژ

سرن سازمان اروپایی تحقیقات هسته ای در جمعه به پایان رسید استفاده از آن از محل کار با Facebook, شرکت ارتباطات ابزار برای شرکت ها.

این سازمان اعلام تصمیم خود برای متوقف کردن با استفاده از سرمایه گذاری Facebook ابزار در یک مصاحبه مطبوعاتی در روز سه شنبه با استناد به عدم استفاده توسط CERN اعضا و نگرانی در مورد حفظ حریم خصوصی داده ها.

“بسیاری از مردم ترجیح به استفاده از یک ابزار از یک شرکت است که آنها هم اعتماد ندارند و از نظر اطلاعات و حریم خصوصی” سرن گفت: در انتشار آن است. “تا به امروز حدود 1000 نفر از اعضای سرن جامعه ایجاد کرده اند که محل حساب وجود دارد تقریبا 150 فعال کاربران از پلت فرم در هر هفته است.”

اگر چه طبیعی است برای شرکت ها و سازمان ها به سوئیچ فروشندگان آن است که غیر معمول به عمومی اطلاعیه در مورد آنها.

سرن شروع به استفاده از محل کار هنگامی که آن را برای اولین بار راه اندازی شد در ماه اکتبر سال 2016 زمانی که این ابزار رایگان استفاده کنید. که پس از تغییر Facebook اعلام کرد در ماه اکتبر 2019 که در محل کار حال پیشی گرفتن 3 میلیون کاربران پرداخت می شود. در آن زمان, Facebook داد CERN یک انتخاب برای شروع به پرداخت و یا جمع و جور کردن به یک نسخه رایگان است که حذف این سازمان حقوق اداری و — به عنوان CERN قرار داده و آن را — “ارسال تمام اطلاعات به Facebook.”

“از دست دادن کنترل داده های ما غیر قابل قبول بود به عنوان پرداخت برای یک ابزار است که بخشی از هسته ای ما ارائه برای سرن جامعه” سرن گفت. “ما به پایان خواهد رسید آزمایشی از این پلت فرم.”

محل کار با Facebook انباشته از یک تعداد قابل توجه مشتریان از جمله Walmart, Starbucks و Spotify, اما این شرکت های خدمات نرم افزار مسیرهای پیاده روی خود را بیشتر شناخته شده رقبا. مقایسه شل تعداد 6 میلیون پرداخت می شود کاربران به عنوان از اکتبر 2019 در حالی که تیم مایکروسافت است که همراه با Office 365 ادعا می کند روزانه 20 میلیون کاربر فعال از نوامبر.

“در ماه اکتبر گذشته به ما اعلام کرد به روز رسانی به ما قیمت گذاری و بسته بندی. به عنوان بخشی از این ما شروع به تجدید گفتگو با برخی از مشتریان ما و ما با عرض پوزش سرن دیگر trialing محل کار” یک Facebook سخنگوی در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de