مدیران اجرائی که “هیچ سرنخی’ در coronavirus تاثیر در چه چیزی می تواند از دست رفته سال برای درآمد سرمایه گذار می گوید

مدیریت در شرکت های جهانی هستند clueless در حد کامل از coronavirus تاثیر و چگونه آن را تحت تاثیر قرار شرکت های خود را در ماه های آینده یک مدیر نمونه کارها گفت: CNBC چهارشنبه.

بسیاری از شرکت ها را برجسته کرده اند که عملیات خود را رنج می برند به عنوان یک نتیجه از ویروس ها و بعضی از آنها گرفته شده و اقدامات پیشگیرانه. اما پیتر Taselaar موسس شریک در لوسرن مدیریت سرمایه یک شرکت سرمایه گذاری با تمرکز بر قاره اروپا گفت: جهان تنها “در میان” از وقوع.

“من فکر می کنم همه این اظهارات توسط مدیریت عقب مانده به دنبال. تمام درآمد منتشر شده و چشم انداز در حال مرتب کردن بر اساس از ترکیب شاید یک ماه از coronavirus و ما واقعا در میان آن شاید … از آن گذشته ممکن است شش ماه دیگر. و حتی مدیریت هیچ سرنخی از آنچه که اتفاق خواهد افتاد گفت:” CNBC “و نشانه” چهارشنبه.

شرکت کارفرمایان هشدار داده اند در مورد تاثیر شیوع بیماری در سال های اخیر گزارش های درآمدی اند اما بسیاری از آنها خوش بینانه صدا تن. الهام کادری مدیر اجرایی Solvay بین المللی مواد شیمیایی شرکت مستقر در بلژیک گفت: CNBC جمعه که “ما انتظار داریم تاثیر تنها در سه ماهه یک به 4 درصد (درآمد).” کارلوس تاوارس مدیر اجرایی این خودروساز PSA نیز CNBC گفت که “وضعیت ما تا کنون خوب است.”

در ضمن بزرگترین شرکت هواپیمایی لوفت هانزا چهارشنبه اعلام کرد که این اجرای تعدادی از اقدامات به منظور کاهش تاثیر این ویروس از جمله اجازه دادن به کارمندان را به مرخصی بدون حقوق. لوفت هانزا همچنین گفت که آن را بیش از حد اولیه به منظور برآورد تاثیر کامل از ویروس. خطوط هوایی اروپا شدند معاملاتی پایین در حدود 3% در روز شنبه جلسه معاملاتی.

Taselaar از لوسرن مدیریت سرمایه گفت که او امیدوار است در سال 2020 در نظر شرکت درآمد.

“شما احتمالا به دنبال یک درآمد را از دست داده سال برای بسیاری از شرکت های” او گفت: CNBC.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>