CDC برای تست بیشتر موارد مشکوک از coronavirus پس از تجدید نظر در دستورالعمل

مسافران با پوشیدن ماسک می رسند در یک پرواز مستقیم از چین پس از یک سخنگوی از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) گفت: یک مسافر از چین بوده است که فرد برای اولین بار در ایالات متحده تشخیص داده می شود با ووهان coronavirus در فرودگاه بین المللی سیاتل تاکوما در سی تک, واشنگتن, ژانویه 23 سال 2020 است.

دیوید رایدر | ایسنا

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از آن گفت: تجدید نظر در دستورالعمل های آن در روز پنج شنبه به اجازه می دهد پزشکان در سراسر ایالات متحده برای تست بیشتر افراد مظنون به حمل جدید کروناویروس.

زیر قبل از دستورالعمل های فدرال پزشکان می تواند تست مشکوک COVID-19 بيمار اگر آنها سفر کرده بود به تازگی از چین و یا تا به حال شده است در تماس با کسی که شناخته شده است به توان و حذف. دستورالعمل جدید که ارسال شده به CDC, وب سایت دوشنبه, به نظر می رسد به جای قدرت بیشتر در دست پزشکان بهداشت محلی برای تعیین این که چه کسی باید آزمایش شده است.

“ما تجدید نظر در مورد ما تعریف برای افراد تحت بررسی و امروز که نوشته شده همراه با مشاوره بهداشت,” مدیر CDC رابرت Redfield گفت: مجلس نمایندگان فرعی پنج شنبه. “زمانی که یک پزشک عمومی یا سلامت فرد مظنون coronavirus پس ما باید قادر به گرفتن یک آزمون برای کوروناویروس.”

این خبر پس از CDC تایید کرد روز چهارشنبه اول ممکن است مورد جامعه انتقال در آمریکا

این است که در حال توسعه داستان. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>