مسافران پوشیدن ماسک محافظ برای محافظت در برابر گسترش Coronavirus به عنوان آنها می رسند در فرودگاه بین المللی لس آنجلس, کالیفرنیا, در 22 ژانویه سال 2020 است.

علامت Ralston | گتی ایماژ

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری گفتن آمریکایی ها برای جلوگیری از غیر ضروری سفر به چین, گسترش آن هشدار سفر از شهر ووهان به کل کشور به عنوان coronavirus شیوع بدتر آژانس روز سه شنبه گفت.

هفته گذشته CDC توصیه می شود در برابر همه غیر ضروری سفر به ووهان, کانون بیماری را شیوع و جایی که اکثر موارد گزارش شده است.

وزارت امور خارجه ایالات متحده روز دوشنبه نیز مطرح آن سفر مشورتی برای چین از سطح 2 به سطح 3 درخواست آمریکایی ها به “تجدید نظر در سفر به چین با توجه به این رمان coronavirus.” آنها اضافه شده است که برخی از مناطق “اضافه شده خطر است.”

چینی مقامات بهداشت گفت: ویروس که برای اولین بار تشخیص داده شد کمتر از یک ماه پیش در حال حاضر به کشته شدن 106 نفر و آلوده 4,515.

سابق غذا و داروی کمیسر اسکات Gottlieb گفت که او نگران است که coronavirus موارد در چین در واقع بسیار بالاتر از آمار رسمی نشان می دهد.

“من فکر می کنم ما به طور چشمگیری کم بها دادن” موارد در چین توسط “ده هزار نفر” گوتلیب گفت CNBC “Squawk Box.”

مقامات چینی باید قرنطینه چندین شهرستانها عمده در چین و لغو قمری جشن سال نو در پکن و دیگر مناطق.

چند مورد از این ویروس تایید شده است در هنگ کنگ, ماکائو, تایپه و تایلند و ویتنام و کره جنوبی, سنگاپور, مالزی, ژاپن, استرالیا, فرانسه و ایالات متحده است. شده اند وجود دارد هیچ تایید مرگ و میر ناشی از این بیماری در خارج از چین است.

CDC تایید پنج مورد از کروناویروس در آمریکا روز دوشنبه گفت که ایالات متحده به مقامات بهداشت در حال حاضر نظارت بر 110 نفر در سراسر 26 متحده برای coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im