آن Schuchat مدیر مراکز کنترل بیماری (CDC) شهادت در یک خانه انرژی و تجارت شنوایی در واشنگتن دی سی در چهار شنبه, سپتامبر. 25, 2019.

الکس Edelman | بلومبرگ | گتی ایماژ

یک اشتباه در آزمایشگاه به رهبری ایالات متحده به مقامات بهداشت به انتشار عفونت کروناویروس بیمار از سن دیگو بیمارستان و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از تایید شنبه.

بیمار شد و تخلیه از ووهان کانون جدید شیوع کروناویروس در یک دولت-پرواز اجاره در هفته گذشته. دو جمله تخلیه پرواز حمل بیش از 200 آمریکایی در مجموع وارد هفته گذشته در Marine Corps Air Station میرامار در سن دیگو.

به محض ورود همه مسافران بودند موضوع را به نمایش درمانی و 14 روز در قرنطینه فدرال سفارش در میرامار سایت از مقامات CDC گفت. چهار evacuees به نمایش گذاشته علائم کروناویروس جدید, در حال حاضر به نام Covid-19 و منتقل شده از میرامار تسهیلات به یک UC سان دیگو بهداشت مرکز برای جداسازی و درمان UC سان دیگو بهداشت در بیانیه ای گفت.

روز یکشنبه UC سان دیگو بهداشت گفت: مقامات CDC گفت: همه چهار evacuees آزمایش منفی برای ویروس. بیماران “ترخيص شدند و بازگشت به قرنطینه فدرال در MCAS میرامار.”

اما مقامات CDC بعد گفت UC سان دیگو بهداشت که بیشتر تست صبح روز دوشنبه نشان داد که یک بیمار در واقع آزمایش مثبت برای ویروس.

CDC اصلی معاون مدیر آن Schuchat خواسته شد در اخبار جلسه سهشنبه این که آیا این حادثه خواستار به سوال اثربخشی آزمون تشخیصی.

“با موارد دیگر در سراسر کشور است که ما در حال ارزیابی ما انجام شده است سریال, آزمایش برای درک این که آیا آنها هنوز هم عفونی,” او گفت:. “در این شرایط این چیزی است که اتفاق افتاده است. معلوم می شود وجود دارد احتمالا یک مخلوط کردن و آزمون اصلی نبود منفی است.”

هنگامی که بیمار شد منتشر شده در یکشنبه, آنها دوباره پیوست و بیش از 200 قرنطینه آمریکایی در دریایی سپاه, پایگاه UC سان دیگو بهداشت گفت. بیمار در حال حاضر بازگشت به UC سان دیگو بهداشت مرکز “برای مشاهده و انزوا تا پاک توسط CDC برای انتشار است.”

CDC در حال حاضر بررسی که چگونه بسیاری از افراد بیمار در تماس بوده اند با CDC Schuchat گفت. معلوم نیست چه مدت بیمار صرف در میرامار تسهیلات.

“اطلاعات اولیه من این است که وجود دارد بسیار محدود تماس با ما,” او گفت:. “اما من فکر می کنم که مجددا در این نقطه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su